Thursday 2. December 2021, 00:43:22

ČVUT

České vysoké učení technické v Praze
Fakulta stavební

zpět na stránku ČVUT --- zpět na stránku fakulty

Adresář katedry K210

Úplné telefonní číslo má tvar (+420) 22435xxxx - linku xxxx naleznete v tabulce


Experimentální centrum

JménoČinnostLinkaMístnostEmail
Carrera Kristýna, Ing. doktorand    kristyna.carrera@fsv.cvut.cz
Crha Jan, Ing. doktorand 3845D-1014 jan.crha@fsv.cvut.cz
David Tomáš, Ing. doktorand    tomas.david@fsv.cvut.cz
Davidová Vendula, Ing. doktorand    vendula.davidova@fsv.cvut.cz
Fornůsek Jindřich, Ing. Ph.D. odborný asistent 4354D-1011 jindrich.fornusek@fsv.cvut.cz
Freylich Jiří technik 4958D-1116 jiri.freylich@fsv.cvut.cz
Hála Petr, Ing. Ph.D. vědecký pracovník 3845D-1014 petr.hala@fsv.cvut.cz
Havelka Jan, Ing. Ph.D. vědecký pracovník 4375D-2016 jan.havelka@fsv.cvut.cz
Havlová Alžběta sekretářka 4331D-1039 alzbeta.havlova@fsv.cvut.cz
Hlůžek Radim, Ing. vědecký pracovník 4498B-380 radim.hluzek@fsv.cvut.cz
Holčapek Ondřej, Ing. Ph.D. vědecký pracovník 4913D-s120 ondrej.holcapek@fsv.cvut.cz
Horák Pavel, Ing. doktorand    pavel.horak@fsv.cvut.cz
Hrachová Simona, Ing. zaměstnanec    Simona.Hrachova@cvut.cz
Jogl Lukáš technik 4913D-s120 lukas.jogl@fsv.cvut.cz
Jogl Marcel, Ing. Ph.D. vědecký pracovník 4913D-s120 marcel.jogl@fsv.cvut.cz
Jonáš Martin, Ing. doktorand    martin.jonas@fsv.cvut.cz
Kheml Přemysl, Ing. doktorand    premysl.kheml@fsv.cvut.cz
Kolář Karel, doc. Ing. CSc. docent 4376, 4959D-1025 karel.kolar@fsv.cvut.cz
Konrád Petr, Ing. Ph.D. vědecký pracovník 4941D-1009 petr.konrad@fsv.cvut.cz
Konvalinka Petr, prof. Ing. CSc., FEng. vedoucí experimentálního centra 4306, 8778D-1038 petr.konvalinka@fsv.cvut.cz
Litoš Jiří, doc. Ing. Ph.D. zástupce vedoucího experimentálního centra 5429D-1039 litos@fsv.cvut.cz
Litoš Radek technik 4351D-1012 radek.litos@fsv.cvut.cz
Machovec Jan, Ing. doktorand 4913D-s120 jan.machovec@fsv.cvut.cz
Mára Michal, Ing. Ph.D. vědecký pracovník 3845D-1014 michal.mara@fsv.cvut.cz
Márová Eva, Ing. Ph.D. vědecký pracovník 4760D-2062 eva.marova@fsv.cvut.cz
Maršík Václav, Ing. technik 4356D-1010 vaclav.marsik@fsv.cvut.cz
Michálek Jozef doktorand    michajo3@fa.cvut.cz
Michel-Schneider Ulrike, MBA doktorand    ulrike.michel-schneider@fsv.cvut.cz
Němcová Stanislava host 4331D-1039 stanislava.nemcova@fsv.cvut.cz
Nguyen Markéta, Ing. doktorand 3845D-1014 marketa.nguyen@fsv.cvut.cz
Novák Jan, Ing. Ph.D. odborný asistent 4606B-330 novakja@fsv.cvut.cz
Pešková Šárka, Ing. Ph.D. vědecký pracovník 4480B-315 sarka.peskova@fsv.cvut.cz
Reichelt Ivo zaměstnanec    ivo.reichelt@fsv.cvut.cz
Reiterman Pavel, Ing. Ph.D. odborný asistent 4913, 4959, 4376D-1025, D-s120 pavel.reiterman@fsv.cvut.cz
Růžička Jaroslav technik  D-1116 jaroslav.ruzicka@fsv.cvut.cz
Rybár Pavel, Ing. Ph.D. et Ph.D. vědecký pracovník    pavel.rybar@fsv.cvut.cz
Rychnovský Pavel zaměstnanec    pavel.rychnovsky@fsv.cvut.cz
Říhová Zdeňka, Ing. doktorand 3845D-1014 zdenka.rihova.1@fsv.cvut.cz
Slouka Jan technik 4351D-1012 jan.slouka@fsv.cvut.cz
Slovák Jiří, RNDr. zaměstnanec    jiri.slovak@fsv.cvut.cz
Sovják Radoslav, doc. Ing. Bc. Ph.D. docent 4941D-1009 sovjak@fsv.cvut.cz
Šána Vladimír, Ing. Ph.D. odborný asistent 4356D-1010 vladimir.sana@fsv.cvut.cz
Trmal Jiří technik 4958D-1116a jiri.trmal@fsv.cvut.cz
Tyburec Marek, Ing. zaměstnanec na DPP/DPČ 4498B-380 Marek.Tyburec@cvut.cz
Zatloukal Jan, Ing. Ph.D. odborný asistent 4354D-1011 jan.zatloukal@fsv.cvut.cz
Zatloukalová Jaroslava, Ing. Ph.D. vědecký pracovník 4913D-s120 jaroslava.zatloukalova@fsv.cvut.cz
Zpět na začátekZpět na seznam

případně zkuste hledání podle abecedy

Zpět na:
stránku ČVUT
stránku fakulty

Problémy, připomínky a doporučení směrujte prosím na
webmaster@fsv.cvut.cz
Poslední změna: 10. listopadu 2021, 06:47