Monday 26. October 2020, 22:11:20

ČVUT

České vysoké učení technické v Praze
Fakulta stavební

zpět na stránku ČVUT --- zpět na stránku fakulty

Adresář katedry K155

Úplné telefonní číslo má tvar (+420) 22435xxxx - linku xxxx naleznete v tabulce


Katedra geomatiky

JménoČinnostLinkaMístnostEmail
Bayer Tomáš, doc. Ing. Ph.D. docent  B-866 tomas.bayer@fsv.cvut.cz
Bezděk Aleš, doc. Mgr. Ph.D. docent 4797B-922 ales.bezdek@fsv.cvut.cz
Bláha Jan Daniel, doc. RNDr. PhDr. Ph.D. vědecký pracovník  B-866 jan.daniel.blaha@fsv.cvut.cz
Bláhová Iveta, JUDr. externí pracovník     
Brodský Lukáš, Ing. Ph.D. zaměstnanec    lukas.brodsky@fsv.cvut.cz
Cajthaml Jiří, doc. Ing. Ph.D. zástupce vedoucího katedry 4730B-803 jiri.cajthaml@fsv.cvut.cz
Cehák Vojtěch, Ing. doktorand    vojtech.cehak@fsv.cvut.cz
Čepek Aleš, prof. Ing. CSc. emeritní profesor 4647B-812 cepek@fsv.cvut.cz
Dlesk Adam, Ing. doktorand  B-928 adam.dlesk@fsv.cvut.cz
Dyntar Lukáš, Ing. zaměstnanec    lukas.dyntar@fsv.cvut.cz
Emler Jiří technik 4826C-s104 jiri.emler@fsv.cvut.cz
Halounová Lena, prof. Ing. CSc. profesor 4952B-808 lena.halounova@fsv.cvut.cz
Hanuš Jan, Ing. doktorand  B-919 jan.hanus@fsv.cvut.cz
Havlíček Jakub, Ing. Ph.D. vědecký pracovník 4649B-867 jakub.havlicek@fsv.cvut.cz
Hejduková Petra, Ing. doktorand    petra.hejdukova@fsv.cvut.cz
Hodač Jindřich, Ing. Ph.D. odborný asistent 4650B-805 hodac@fsv.cvut.cz
Holešovský Jan, Ing. odborný asistent 4792B-919a jan.holesovsky@fsv.cvut.cz
Housarová Eliška, Ing. Bc. doktorand, odborný asistent 5420B-921 eliska.housarova@fsv.cvut.cz
Ibrahim Saleem, Ing. doktorand 4645B-811 saleem.ibrahim@fsv.cvut.cz
Janata Tomáš, Ing. Ph.D. odborný asistent 4646B-804 tomas.janata@fsv.cvut.cz
Janovský Michal, Ing. doktorand    michal.janovsky@fsv.cvut.cz
Jílková Petra, Mgr. doktorand  B-867 petra.jilkova@fsv.cvut.cz
Kostelecký Jakub, doc. Ing. Ph.D. docent  B-922 jakub.kostelecky@fsv.cvut.cz
Kratochvílová Darina, Ing. doktorand  B-867 darina.kratochvilova@fsv.cvut.cz
Krejčí Jiří, Ing. vědecký pracovník 4653B-806 jirikrejci@fsv.cvut.cz
Landa Martin, Ing. Ph.D. odborný asistent 4644B-802 martin.landa@fsv.cvut.cz
Malečková Karolína sekretářka 4648B-807 karolina.maleckova@fsv.cvut.cz
Matoušková Eva, Ing. doktorand, vědecký pracovník 4596B-917 eva.matouskova@fsv.cvut.cz
Mervart Leoš, prof. Dr. Ing. DrSc. profesor 4805B-916 mervart@fsv.cvut.cz
Pacina Jan, doc. Ing. Ph.D. docent  B-866 jan.pacina@fsv.cvut.cz
Pavelka Karel, Ing. doktorand, vědecký pracovník 5418B-917 Karel.Pavelka@cvut.cz
Pavelka Karel, prof. Dr. Ing. vedoucí katedry 3865B-815 pavelka@fsv.cvut.cz
Pavelková Romana sekretářka 4648B-807 romana.pavelkova@fsv.cvut.cz
Pešek Ondřej, Ing. doktorand  B-919 ondrej.pesek@fsv.cvut.cz
Poloprutský Zdeněk, Ing. doktorand, vědecký pracovník 4645B-811 zdenek.poloprutsky@fsv.cvut.cz
Pytel Jan, Ing. Ph.D. odborný asistent 4644B-802 jan.pytel@fsv.cvut.cz
Raeva Paulina, Ing. doktorand  B-928 paulina.raeva@fsv.cvut.cz
Seemann Pavel, Ing. Ph.D. vědecký pracovník 4649B-866 pavel.seemann@fsv.cvut.cz
Skácelíková Jana, Ing. doktorand    jana.skacelikova@fsv.cvut.cz
Souček Petr, Ing. Ph.D. odborný asistent  B-866 petr.soucek@fsv.cvut.cz
Soukup Petr, Ing. Ph.D. odborný asistent 4651, 4860B-814, C-s112 soukup@fsv.cvut.cz
Starková Lenka, Mgr. Ph.D. vědecký pracovník 5418B-811 lenka.starkova@fsv.cvut.cz
Šedina Jaroslav, Ing. doktorand, vědecký pracovník 5420B-921 jaroslav.sedina@fsv.cvut.cz
Tauchman Martin, Ing. doktorand  B-867 martin.tauchman@fsv.cvut.cz
Tesař Pavel, Ing. Ph.D. odborný asistent 5454B-923 pavel.tesar@fsv.cvut.cz
Tobiáš Pavel, Ing. doktorand, vědecký pracovník 4649B-867 pavel.tobias@fsv.cvut.cz
Vyskočil Zdeněk, Ing. Ph.D. odborný asistent 3851B-920 zdenek.vyskocil@fsv.cvut.cz
Zahradník David, Ing. doktorand    david.zahradnik@fsv.cvut.cz
Zimová Růžena, Ing. Ph.D. odborný asistent 3881B-810 zimova@fsv.cvut.cz
Zpět na začátekZpět na seznam

případně zkuste hledání podle abecedy

Zpět na:
stránku ČVUT
stránku fakulty

Problémy, připomínky a doporučení směrujte prosím na
webmaster@fsv.cvut.cz
Poslední změna: 09. října 2020, 20:54