Wednesday 20. January 2021, 22:38:36

ČVUT

České vysoké učení technické v Praze
Fakulta stavební

zpět na stránku ČVUT --- zpět na stránku fakulty

Adresář katedry K154

Úplné telefonní číslo má tvar (+420) 22435xxxx - linku xxxx naleznete v tabulce


Katedra speciální geodézie

JménoČinnostLinkaMístnostEmail
Braun Jaroslav, Ing. Ph.D. odborný asistent 4780B-907 jaroslav.braun@fsv.cvut.cz
Braunová Hana, Ing. doktorand 4780B-907 hana.braunova@fsv.cvut.cz
Brouček Josef, Ing. doktorand 4807B-965 broucek37@gmail.com
Čejka Pavel technik 4812B-968 pavel.cejka@fsv.cvut.cz
Faiferlík Jaroslav, Ing. doktorand    jaroslav.faiferlik@fsv.cvut.cz
Hampacher Miroslav, doc. Ing. CSc. docent 4790B-911 hampach@fsv.cvut.cz
Hánek Pavel, doc. Ing. CSc. docent 4737B-908 hanek@fsv.cvut.cz
Jiřikovský Tomáš, Ing. Bc. Ph.D. odborný asistent 4738B-913 Tomas.Jirikovsky@cvut.cz
Kolář Vilém, Ing. doktorand    vilem.kolar@fsv.cvut.cz
Kroutil Pavel technik 4812B-968 pavel.kroutil@fsv.cvut.cz
Křemen Tomáš, Ing. Ph.D. odborný asistent 4786B-905 tomas.kremen@fsv.cvut.cz
Línková Lenka, Ing. Ph.D. odborný asistent 4814B-902 lenka.linkova@fsv.cvut.cz
Michal Ondřej, Ing. doktorand  B-925 ondrej.michal@fsv.cvut.cz
Pospíšil Jiří, prof. Ing. CSc. profesor 4734B-904 pospisil@fsv.cvut.cz
Procházka Jaromír, doc. Ing. CSc. zástupce vedoucího katedry 4783B-910 jaromir.prochazka@fsv.cvut.cz
Reindl Tomáš, Ing. doktorand  B-926 tomas.reindl@fsv.cvut.cz
Seidl Jan, Ing. doktorand  B-926 jan.seidl@fsv.cvut.cz
Seidl Michal, Ing. Ph.D. odborný asistent 4800B-814 michal.seidl@fsv.cvut.cz
Skořepa Zdeněk, Dr. Ing. odborný asistent 4660B-927 skorepa@fsv.cvut.cz
Smělá Renáta sekretářka 4782B-909 smela@fsv.cvut.cz
Suk Tomáš, Ing. doktorand 4807B-965 tomas.suk@fsv.cvut.cz
Štroner Martin, prof. Ing. Ph.D. vedoucí katedry 4781B-912 martin.stroner@fsv.cvut.cz
Urban Rudolf, doc. Ing. Ph.D. docent 4736B-903 rudolf.urban@fsv.cvut.cz
Vaněk Adam, Ing. doktorand    adam.vanek@fsv.cvut.cz
Vašková Dana, Ing. doktorand    dana.vaskova@fsv.cvut.cz
Zpět na začátekZpět na seznam

případně zkuste hledání podle abecedy

Zpět na:
stránku ČVUT
stránku fakulty

Problémy, připomínky a doporučení směrujte prosím na
webmaster@fsv.cvut.cz
Poslední změna: 05. října 2020, 21:11