Friday 17. September 2021, 15:28:18

ČVUT

České vysoké učení technické v Praze
Fakulta stavební

zpět na stránku ČVUT --- zpět na stránku fakulty

Adresář katedry K144

Úplné telefonní číslo má tvar (+420) 22435xxxx - linku xxxx naleznete v tabulce


Katedra zdravotního a ekologického inženýrství

JménoČinnostLinkaMístnostEmail
Čiháková Iva, doc. Ing. CSc. zaměstnanec na DPP/DPČ    cihakova@fsv.cvut.cz
Dvořáčková Nikola, Ing. doktorand 4608B-704 nikola.dvorackova@fsv.cvut.cz
Horký Filip, Ing. Ph.D. odborný asistent 4597B-777 filip.horky@fsv.cvut.cz
Kabelková Ivana, doc. Dr. Ing. docent 4605B-703 kabelkova@fsv.cvut.cz
Kříž Karel, Ing. Ph.D. odborný asistent 4344D-1071 Karel.Kriz@cvut.cz
Lišková Kateřina zaměstnanec 4350D-1082 katerina.liskova.1@fsv.cvut.cz
Nábělková Jana, doc. Mgr. Ph.D. zástupce vedoucího katedry 4350D-1082 nabelkova@fsv.cvut.cz
Nekovářová Jana, Ing. Ph.D. zaměstnanec na DPP/DPČ 4350D-1082 Jana.Nekovarova@cvut.cz
Novák Lukáš, Ing. doktorand    lukas.novak@fsv.cvut.cz
Pollert Jaroslav, prof. Ing. Ph.D. profesor 4334D-1079 Jaroslav.Pollert@cvut.cz
Rohanová Bronislava, Ing. sekretářka, odborný asistent 4607B-707 Bronislava.Rohanova@cvut.cz
Slavíčková Kateřina, Ing. Ph.D. odborný asistent 3878B-705a Katerina.Slavickova@cvut.cz
Stránský David, doc. Ing. Ph.D. vedoucí katedry 5412D-1076 stransky@fsv.cvut.cz
Šťastný Bohumil, doc. Ing. Ph.D. docent 4403B-702 stastny@fsv.cvut.cz
Švanda Ondřej, Ing. vědecký pracovník 4348D-1080 Ondrej.Svanda@cvut.cz
Vostatková Žaneta, Ing. doktorand    zaneta.vostatkova@fsv.cvut.cz
Zpět na začátekZpět na seznam

případně zkuste hledání podle abecedy

Zpět na:
stránku ČVUT
stránku fakulty

Problémy, připomínky a doporučení směrujte prosím na
webmaster@fsv.cvut.cz
Poslední změna: 26. března 2021, 11:22