Thursday 2. December 2021, 01:23:25

ČVUT

České vysoké učení technické v Praze
Fakulta stavební

zpět na stránku ČVUT --- zpět na stránku fakulty

Adresář katedry K143

Úplné telefonní číslo má tvar (+420) 22435xxxx - linku xxxx naleznete v tabulce


Katedra hydromeliorací a krajinného inženýrství

JménoČinnostLinkaMístnostEmail
Bauer Miroslav, Ing. Ph.D. odborný asistent 4745B-775 miroslav.bauer@fsv.cvut.cz
Běhounková Monika sekretářka 4740B-603 monika.behounkova@fsv.cvut.cz
Císlerová Milena, prof. Ing. CSc. profesor 4777B-605 cislerova@fsv.cvut.cz
Černochová Kateřina, Ing. doktorand 4751B-670 katerina.cernochova@fsv.cvut.cz
David Václav, Ing. Ph.D. odborný asistent 4743B-607 vaclav.david@fsv.cvut.cz
Devátý Jan, Ing. Ph.D. vědecký pracovník 4751B-670 jan.devaty@fsv.cvut.cz
Dočkal Martin, Ing. Ph.D. odborný asistent 4640B-613 dockal@fsv.cvut.cz
Donátová Hana technik 4775B-676 hana.donatova@fsv.cvut.cz
Dostál Tomáš, doc. Dr. Ing. vedoucí katedry 4747B-602 dostal@fsv.cvut.cz
Fáber Marek, Ing. zaměstnanec na DPP/DPČ    marek.faber@fsv.cvut.cz
Hečková Petra, Ing. doktorand  B-775 Petra.Heckova@cvut.cz
Ilango Aswin Kumar, MSc. Ph.D. zaměstnanec    aswin.kumar.ilango@fsv.cvut.cz
Jeřábek Jakub, Ing. doktorand 4751B-670 jakub.jerabek@fsv.cvut.cz
Kašpar Vlastislav, Ing. doktorand    vlastislav.kaspar@fsv.cvut.cz
Kavka Petr, Ing. Ph.D. odborný asistent 4774B-608 petr.kavka@fsv.cvut.cz
Koudelka Petr, Ing. Ph.D. odborný asistent 4742B-607 petr.koudelka@fsv.cvut.cz
Krása Josef, doc. Ing. Ph.D. docent 4749B-611 josef.krasa@fsv.cvut.cz
Kubínová Romana, Ing. doktorand    romana.kubinova@fsv.cvut.cz
Kuráž Václav, doc. Ing. CSc. docent 4741B-604 kuraz@fsv.cvut.cz
Laburda Tomáš, Ing. Ph.D. vědecký pracovník 4751B-670 tomas.laburda@fsv.cvut.cz
Li Tailin, MSc. doktorand 4746B-606 tailin.li@fsv.cvut.cz
Neumann Martin, Ing. doktorand 4751B-670 martin.neumann@fsv.cvut.cz
Nogueira Rizzotto Falcäo Raquel doktorand    raquel.nogueira.rizzotto.falcao@fsv.cvut.cz
Noreika Nina Elizabeth, MSc. doktorand 4746B-606 nina.noreika@fsv.cvut.cz
Petreje Marek, Ing. doktorand    marek.petreje@fsv.cvut.cz
Princ Tomáš, Ing. doktorand, vědecký pracovník 3725B-678 tomas.princ@fsv.cvut.cz
Schwarzová Pavla, Ing. Ph.D. odborný asistent 4744B-612 pavla.schwarzova@fsv.cvut.cz
Sinha Ray Saunak, MSc. doktorand    saunak.sinha.ray@fsv.cvut.cz
Sněhota Michal, doc. Ing. Ph.D. docent 4748B-680 michal.snehota@fsv.cvut.cz
Sobotková Martina, Ing. Ph.D. odborný asistent 4599B-609 martina.sobotkova@fsv.cvut.cz
Stašek Jakub, Ing. doktorand 4746B-606 jakub.stasek@fsv.cvut.cz
Strouhal Luděk, Ing. Ph.D. zaměstnanec na DPP/DPČ 4746B-606 ludek.strouhal@fsv.cvut.cz
Šanda Martin, doc. Ing. Ph.D. zástupce vedoucího katedry 3739B-673 martin.sanda@fsv.cvut.cz
Tejkl Adam, Ing. doktorand 4746B-606 adam.tejkl@fsv.cvut.cz
Valentová Jana, doc. Ing. CSc. docent 4778B-681 valentov@fsv.cvut.cz
Vitvar Tomáš, RNDr. Ph.D. vědecký pracovník 3739B-673 tomas.vitvar@fsv.cvut.cz
Vokurka Adam, Ing. Ph.D. odborný asistent 4750B-610 vokurka@fsv.cvut.cz
Vrána Michal, Ing. zaměstnanec na DPP/DPČ 4751B-670 michal.vrana@fsv.cvut.cz
Winterová Julie, Ing. zaměstnanec na DPP/DPČ    julie.winterova@fsv.cvut.cz
Zumr David, Ing. Ph.D. odborný asistent 4774B-608 David.Zumr@cvut.cz
Zpět na začátekZpět na seznam

případně zkuste hledání podle abecedy

Zpět na:
stránku ČVUT
stránku fakulty

Problémy, připomínky a doporučení směrujte prosím na
webmaster@fsv.cvut.cz
Poslední změna: 28. listopadu 2021, 09:39