Thursday 2. December 2021, 00:55:03

ČVUT

České vysoké učení technické v Praze
Fakulta stavební

zpět na stránku ČVUT --- zpět na stránku fakulty

Adresář katedry K142

Úplné telefonní číslo má tvar (+420) 22435xxxx - linku xxxx naleznete v tabulce


Katedra hydrotechniky

JménoČinnostLinkaMístnostEmail
Bílková Eva, Ing. doktorand, odborný asistent 4613B-826 eva.bilkova@fsv.cvut.cz
Brouček Miroslav, Ing. Ph.D. odborný asistent 4609B-709 miroslav.broucek@fsv.cvut.cz
Broža Vojtěch, prof. Ing. DrSc. zaměstnanec na DPP/DPČ 3879B-711 vojtech.broza@fsv.cvut.cz
Fošumpaur Pavel, doc. Dr. Ing. zástupce vedoucího katedry 4425B-714 fosumpaur@fsv.cvut.cz
Hladík Martin, Ing. doktorand 4674B-778 Martin.Hladik@cvut.cz
Horský Martin, Ing. Ph.D. odborný asistent 4614B-713 horsky@fsv.cvut.cz
Kašpar Tomáš, Ing. Ph.D. vědecký pracovník 4674B-783 Tomas.Kaspar@cvut.cz
Králík Martin, Ing. Ph.D. odborný asistent 4678B-827 martin.kralik@fsv.cvut.cz
Kučerová Jitka, Ing. CSc. odborný asistent 4610B-710 kucerji@fsv.cvut.cz
Nešvarová Chvojková Petra, Ing. Ph.D. odborný asistent 4611B-717 nesvarova@fsv.cvut.cz
Norková Lucie, Ing. doktorand    lucie.norkova@fsv.cvut.cz
Nowak Petr, Dr. Ing. odborný asistent 4666B-828 petr.nowak@fsv.cvut.cz
Ouhel Jan, Ing. doktorand    jan.ouhel@fsv.cvut.cz
Runcziková Daniela, Ing. doktorand 4674B-778 daniela.runczikova@fsv.cvut.cz
Říhová Jana sekretářka 4616B-716 jana.rihova@fsv.cvut.cz
Satrapa Ladislav, doc. Ing. CSc. vedoucí katedry 4618B-718 satrapa@fsv.cvut.cz
Souček Jiří, Ing. doktorand 4613B-826 jiri.soucek.2@fsv.cvut.cz
Sýs Vojtěch, Ing. doktorand    vojtech.sys@fsv.cvut.cz
Toman Michal, doc. Ing. CSc. docent 7957, 4612C-117, B-712 michal.toman@fsv.cvut.cz
Valenta Petr, doc. Ing. CSc. docent 4675B-829 valenta@fsv.cvut.cz
Zukal Milan, Ing. Ph.D. spolupracovník 5447, 4643B-715, D-1072 zukal@fsv.cvut.cz
Zpět na začátekZpět na seznam

případně zkuste hledání podle abecedy

Zpět na:
stránku ČVUT
stránku fakulty

Problémy, připomínky a doporučení směrujte prosím na
webmaster@fsv.cvut.cz
Poslední změna: 04. listopadu 2021, 09:11