Thursday 3. December 2020, 12:36:39

ČVUT

České vysoké učení technické v Praze
Fakulta stavební

zpět na stránku ČVUT --- zpět na stránku fakulty

Adresář katedry K141

Úplné telefonní číslo má tvar (+420) 22435xxxx - linku xxxx naleznete v tabulce


Katedra hydrauliky a hydrologie

JménoČinnostLinkaMístnostEmail
Bareš Vojtěch, Ing. Ph.D. odborný asistent 4339D-2094 bares@fsv.cvut.cz
Beck-Broichsitter Steffen, MSc. Ph.D. vědecký pracovník    steffen.beck-broichsitter@fsv.cvut.cz
Dohnal Michal, doc. Ing. Ph.D. docent 5404D-2091 Michal.Dohnal@cvut.cz
Dušek Jaromír, doc. Ing. Ph.D. docent 4355D-2090 jaromir.dusek@fsv.cvut.cz
Fencl Martin, Ing. Ph.D. vědecký pracovník 4339D-2094 Martin.Fencl@cvut.cz
Havlík Aleš, doc. Ing. CSc. docent 4338D-2092 ales.havlik@fsv.cvut.cz
Kesely Mikoláš, Ing. doktorand 4669B-819 mikolas.kesely@fsv.cvut.cz
Krupička Jan, Ing. Ph.D. vědecký pracovník    jan.krupicka@fsv.cvut.cz
Křeček Josef, doc. Ing. CSc. docent 4672B-821 josef.krecek@fsv.cvut.cz
Marešová Ivana, Ing. CSc. odborný asistent 4827B-825 ivana.maresova@fsv.cvut.cz
Matoušek Václav, prof. Dr. Ing. zástupce vedoucího katedry 4673B-818 v.matousek@fsv.cvut.cz
Novotný Jakub, Ing. doktorand    jakub.novotny.4@fsv.cvut.cz
Palán Ladislav, Ing. Ph.D. externí pracovník    ladislav.palan@fsv.cvut.cz
Pastorek Jaroslav, Ing. doktorand 4389D-2098 jaroslav.pastorek@fsv.cvut.cz
Pažourková Eva, Ing. doktorand 4672B-821 eva.pazourkova@fsv.cvut.cz
Picek Tomáš, Ing. Ph.D. odborný asistent 4340D-2095 Tomas.Picek@cvut.cz
Podešvová Petra, Ing. doktorand 4389D-2098 petra.podesvova@fsv.cvut.cz
Rampasová Jaroslava sekretářka 3883B-822 jaroslava.rampasova@fsv.cvut.cz
Rios Gaona Manuel Felipe, Ph.D. vědecký pracovník  B-881 riosgman@cvut.cz
Skala Vojtěch, Ing. doktorand 4668B-824 vojtech.skala@fsv.cvut.cz
Skalová Veronika, Ing. doktorand 4668B-824 veronika.skalova@fsv.cvut.cz
Sklenář Petr, Ing. Ph.D. odborný asistent 4671B-817 Petr.Sklenar@cvut.cz
Svitavská Kristýna, Ing. doktorand 4669B-819 kristyna.svitavska@fsv.cvut.cz
Svoboda Lukáš, Ing. doktorand 4669B-819 lukas.svoboda.2@fsv.cvut.cz
Špačková Anna, Ing. technik 4389D-2098 anna.spackova@fsv.cvut.cz
Vogel Tomáš, prof. Ing. CSc. vedoucí katedry 4341B-823 vogel@fsv.cvut.cz
Votrubová Jana, Ing. Ph.D. odborný asistent 4355D-2090 jana.votrubova@fsv.cvut.cz
Zpět na začátekZpět na seznam

případně zkuste hledání podle abecedy

Zpět na:
stránku ČVUT
stránku fakulty

Problémy, připomínky a doporučení směrujte prosím na
webmaster@fsv.cvut.cz
Poslední změna: 23. října 2020, 07:28