Thursday 2. December 2021, 01:49:31

ČVUT

České vysoké učení technické v Praze
Fakulta stavební

zpět na stránku ČVUT --- zpět na stránku fakulty

Adresář katedry K136

Úplné telefonní číslo má tvar (+420) 22435xxxx - linku xxxx naleznete v tabulce


Katedra silničních staveb

JménoČinnostLinkaMístnostEmail
Belhaj Majda, MSc. doktorand    majda.belhaj@fsv.cvut.cz
Čížková Zuzana, Ing. Ph.D. vědecký pracovník 4926D-2067 zuzana.cizkova@fsv.cvut.cz
Fazekas Karel, Ing. doktorand 4415B-213 karel.fazekas@fsv.cvut.cz
Haráková Jitka sekretářka 4639B-219 jitka.harakova@fsv.cvut.cz
Havlíček Tomáš, Ing. Ph.D. odborný asistent 4461B-212 tomas.havlicek@fsv.cvut.cz
Hradil Jan, Ing. Ph.D. odborný asistent 4922D-2068 jan.hradil@fsv.cvut.cz
Ježková Jaromíra, Ing. odborný asistent 4422B-218 jaromira.jezkova@fsv.cvut.cz
Kareš Jakub, Ing. doktorand 4413B-209 Jakub.Kares@cvut.cz
Kasalický Jaroslav technik 4904D-2055 jaroslav.kasalicky@fsv.cvut.cz
Luxemburk František, doc. Ing. CSc. docent 4929D-2050 luxemburk@fsv.cvut.cz
Márová Eva, Ing. Ph.D. odborný asistent 4760D-2062 eva.marova@fsv.cvut.cz
Mondschein Petr, Ing. Ph.D. odborný asistent 3880D-2052 petr.mondschein@fsv.cvut.cz
Pánek Petr, Ing. Ph.D. odborný asistent 4418B-214 petr.panek@fsv.cvut.cz
Ryneš Ondřej, Ing. vědecký pracovník 4947D-2051 rynes@fsv.cvut.cz
Slabý Petr, doc. Ing. CSc. docent 4416B-211 slaby@fsv.cvut.cz
Uhlík Michal, Ing. Ph.D. odborný asistent 4461B-212 michal.uhlik@fsv.cvut.cz
Vacková Pavla, Ing. Ph.D. odborný asistent 4760D-2062 pavla.vackova@fsv.cvut.cz
Valentin Jan, Ing. Ph.D. zástupce vedoucího katedry 3880D-2052 jan.valentin@fsv.cvut.cz
Valentová Tereza, Ing. doktorand 4926D-2067 tereza.valentova@fsv.cvut.cz
Vébr Ludvík, doc. Ing. CSc. vedoucí katedry 4421, 4420B-220, B-216 vebr@fsv.cvut.cz
Zpět na začátekZpět na seznam

případně zkuste hledání podle abecedy

Zpět na:
stránku ČVUT
stránku fakulty

Problémy, připomínky a doporučení směrujte prosím na
webmaster@fsv.cvut.cz
Poslední změna: 27. dubna 2021, 09:05