Friday 17. September 2021, 14:56:35

ČVUT

České vysoké učení technické v Praze
Fakulta stavební

zpět na stránku ČVUT --- zpět na stránku fakulty

Adresář katedry K135

Úplné telefonní číslo má tvar (+420) 22435xxxx - linku xxxx naleznete v tabulce


Katedra geotechniky

JménoČinnostLinkaMístnostEmail
Aue Milan, Ing. odborný asistent  B-507 milan.aue@fsv.cvut.cz
Barták Jiří, prof. Ing. DrSc. emeritní profesor 4548B-509 bartakj@fsv.cvut.cz
Butovič Alexandr, Ing. Ph.D. odborný asistent 4852B-502 alexandr.butovic@fsv.cvut.cz
Černá Vydrová Linda, Ing. Ph.D. externí učitel 4811B-570 linda.vydrova@fsv.cvut.cz
Černoch Petr, Mgr. odborný asistent  B-515 petr.cernoch@fsv.cvut.cz
Gul Hasan, MSc. doktorand 4349B-503 hasan.gul@fsv.cvut.cz
Herza Jiří, Ing. MSc. doktorand 3874B-503 jiri.herza@fsv.cvut.cz
Hilar Matouš, prof. Ing. M.Sc., Ph.D., CEng., MICE profesor  B-515 matous.hilar@fsv.cvut.cz
Holoušová Taťana, Ing. CSc. odborný asistent 4543B-505 holousova@fsv.cvut.cz
Chamra Svatoslav, Ing. CSc. odborný asistent 4550B-511 chamra@fsv.cvut.cz
Jelínek Jan, doc. Ing. Ph.D. docent  B-507 jan.jelinek@fsv.cvut.cz
Jettmar Josef, doc. Ing. CSc. docent 4542B-508 jettmar@fsv.cvut.cz
Ježek Jan, Ing. odborný asistent 4353B-568 jan.jezek@fsv.cvut.cz
Jirásko Daniel, Ing. Ph.D. odborný asistent 4852B-502 daniel.jirasko@fsv.cvut.cz
Kos Jan, Ing. CSc. odborný asistent 4552B-513 jankos@fsv.cvut.cz
Košťál Jiří, Ing. Ph.D. odborný asistent 4555B-515 jiri.kostal@fsv.cvut.cz
Kovářová Kateřina, Mgr. Ph.D. zástupce vedoucího katedry 4811B-570 katerina.kovarova@fsv.cvut.cz
Kryl Jakub, Mgr. externí učitel  B-507 jakub.kryl@fsv.cvut.cz
Líbenková Kateřina sekretářka 4557B-517 katerina.libenkova@fsv.cvut.cz
Malát Richard, RNDr. Ph.D. odborný asistent 4353B-568 richard.malat@fsv.cvut.cz
Masopust Jan, doc. Ing. CSc. docent 4549B-510 jan.masopust.1@fsv.cvut.cz
Pavelcová Veronika, Ing. doktorand  B-504 veronika.pavelcova@fsv.cvut.cz
Podojil Adam, Mgr. zaměstnanec na DPP/DPČ    adam.podojil@fsv.cvut.cz
Pruška Jan, doc. Dr. Ing. vedoucí katedry 4547B-518 Jan.Pruska@cvut.cz
Salák Jan, Ing. CSc. odborný asistent 4908B-512 salak@fsv.cvut.cz
Šiška Zdeněk, Ing. doktorand 4551B-506 siskazde@fsv.cvut.cz
Štor Tomáš, RNDr. Ph.D. odborný asistent  B-503 tomas.stor@fsv.cvut.cz
Turanský Daniel, Ing. odborný asistent  B-515 daniel.turansky@fsv.cvut.cz
Vaníček Ivan, prof. Ing. DrSc. profesor 4540B-514 Ivan.Vanicek@cvut.cz
Záleský Jan, doc. Ing. CSc. docent 4551B-506 zalesky@fsv.cvut.cz
Zemanová Alena, Ing. Ph.D. odborný asistent  B-570 alena.zemanova@fsv.cvut.cz
Žalská Tereza, Ing. doktorand  B-504 tereza.zalska@fsv.cvut.cz
Zpět na začátekZpět na seznam

případně zkuste hledání podle abecedy

Zpět na:
stránku ČVUT
stránku fakulty

Problémy, připomínky a doporučení směrujte prosím na
webmaster@fsv.cvut.cz
Poslední změna: 01. července 2021, 13:33