Thursday 2. December 2021, 00:53:46

ČVUT

České vysoké učení technické v Praze
Fakulta stavební

zpět na stránku ČVUT --- zpět na stránku fakulty

Adresář katedry K134

Úplné telefonní číslo má tvar (+420) 22435xxxx - linku xxxx naleznete v tabulce


Katedra ocelových a dřevěných konstrukcí

JménoČinnostLinkaMístnostEmail
Broj Jaroslav technik 4914D-2134 jaroslav.broj@fsv.cvut.cz
Cábová Kamila, Ing. Ph.D. odborný asistent 3745B-690 kamila.cabova@fsv.cvut.cz
Červenka Petr, Ing. doktorand 5448B-577 petr.cervenka.1@fsv.cvut.cz
Červený Petr, Ing. doktorand 5448B-577 petr.cerveny@fsv.cvut.cz
Dejmek Tomáš, Ing. doktorand 4828B-688 tomas.dejmek@fsv.cvut.cz
Der Batuhan, Mgr. doktorand 5448B-577 batuhan.der@fsv.cvut.cz
Dolejš Jakub, doc. Dr. Ing. IWE docent 4769B-618 dolejs@fsv.cvut.cz
Drábek Vojtěch, Ing. doktorand 4828B-688 vojtech.drabek@fsv.cvut.cz
Eliášová Martina, doc. Ing. CSc. docent 4921B-630 eliasova@fsv.cvut.cz
Feber Nina, Ing. doktorand 4764B-624 nina.feber@fsv.cvut.cz
Fíla Jiří, Ing. doktorand 4828B-688 jiri.fila@fsv.cvut.cz
Ghimire Abhishek, Ing. doktorand 5448B-577 abhishek.ghimire@fsv.cvut.cz
Golubiatnikov Kirill, Mgr. doktorand 4763B-620 kirill.golubiatnikov@fsv.cvut.cz
Gregorová Anna, Ing. arch. Bc. zaměstnanec, doktorand 4402B-628 anna.gregorova@fsv.cvut.cz
Gschray Michal technik 4914D-2134 michal.gschray@fsv.cvut.cz
Hajm Josef zaměstnanec    josef.hajm@fsv.cvut.cz
Hřebenářová Eliška, Ing. doktorand 4828B-688 hrebeeli@fsv.cvut.cz
Jandera Michal, doc. Ing. Ph.D. docent 4762B-622 michal.jandera@fsv.cvut.cz
Jehlička Petr, Ing. doktorand 4763B-620 petr.jehlicka@fsv.cvut.cz
Jůza Jan, Ing. doktorand 5448B-577 jan.juza@fsv.cvut.cz
Komlev Vitalii, Mgr. doktorand 4764B-624 vitalii.komlev@fsv.cvut.cz
Kožich Matyáš, Ing. odborný asistent 4763B-620 matyas.kozich@fsv.cvut.cz
Kramoliš Filip, Ing. doktorand 4828B-688 filip.kramolis@fsv.cvut.cz
Křišťanová Marie, Bc. zaměstnanec    marie.kristanova@fsv.cvut.cz
Kubíková Zuzana, Ing. zaměstnanec 3745B-690 zuzana.kubikova@fsv.cvut.cz
Kubiš Petr, Ing. doktorand 4828B-688 petr.kubis@fsv.cvut.cz
Kuklík Petr, doc. Ing. CSc. docent 4758B-627 kuklik@fsv.cvut.cz
Kuklíková Anna, Ing. Ph.D. zástupce vedoucího katedry 4402B-628 kuklikov@fsv.cvut.cz
Kuříková Marta, Ing. Ph.D. odborný asistent 3745B-690 marta.kurikova@fsv.cvut.cz
Lišková Nikola, Ing. doktorand 4763B-620 nikola.liskova@fsv.cvut.cz
Macháček Josef, prof. Ing. DrSc. profesor 4916B-623 machacek@fsv.cvut.cz
Macho Martin, Ing. doktorand 4828B-688 martin.macho@fsv.cvut.cz
Mareš Jiří, Ing. Ph.D. odborný asistent 4773B-633 jiri.mares@fsv.cvut.cz
Mikeš Karel, Ing. Ph.D. odborný asistent 3877B-621 mikes@fsv.cvut.cz
Mrázková Kateřina sekretářka 4772B-631 katerina.mrazkova@fsv.cvut.cz
Netušil Michal, Ing. Ph.D. odborný asistent 3744B-625 michal.netusil@fsv.cvut.cz
Ornstová Pavla, Ing. doktorand 5448B-577 pavla.ornstova@fsv.cvut.cz
Prajzlerová Irena zaměstnanec 4773B-633 irena.prajzlerova@fsv.cvut.cz
Procházková Danuše, doc. RNDr. DrSc. zaměstnanec na DPP/DPČ, spolupracovník 7964  Danuse.Prochazkova@fs.cvut.cz
Rotter Tomáš, doc. Ing. CSc. docent 3877B-621 rotter@fsv.cvut.cz
Ryjáček Pavel, doc. Ing. Ph.D. vedoucí katedry 3876B-632 pavel.ryjacek@fsv.cvut.cz
Sokol Zdeněk, Ing. Ph.D. odborný asistent 4767B-619 sokol@fsv.cvut.cz
Spálenský Robert, Ing. doktorand 5448B-577 robert.spalensky@fsv.cvut.cz
Stančík Vojtěch, Ing. doktorand, odborný asistent 3744B-625 vojtech.stancik@fsv.cvut.cz
Stejskal Jakub, Ing. doktorand 4828B-688 jakub.stejskal@fsv.cvut.cz
Studnička Jiří, prof. Ing. DrSc. emeritní profesor 4761B-689 studnicka@fsv.cvut.cz
Šejna Jakub, Ing. doktorand 4763B-620 jakub.sejna@fsv.cvut.cz
Štefanovičová Natálie, Ing. doktorand 5448B-577 natalie.stefanovicova@fsv.cvut.cz
Tkalenko Illia, MSc. doktorand 4763B-620 illia.tkalenko@fsv.cvut.cz
Tyrová Monika, Ing. doktorand 4770B-629 Monika.Tyrova@cvut.cz
Velebil Lukáš, Ing. Ph.D. odborný asistent 4770B-629 Lukas.Velebil@cvut.cz
Vijayakumar Meganathan, MSc. doktorand 5448B-577 meganathan.vijayakumar@fsv.cvut.cz
Vopatová Kristýna, Ing. doktorand 4763B-620 kristyna.vopatova@fsv.cvut.cz
Vůjtěch Jakub, Ing. doktorand 4828B-688 jakub.vujtech@fsv.cvut.cz
Vůjtěch Jan, Ing. doktorand 4828B-688 jan.vujtech@fsv.cvut.cz
Wald František, prof. Ing. CSc. profesor 4757B-626 wald@fsv.cvut.cz
Zbirovský Slávek zaměstnanec    slavek.zbirovsky@fsv.cvut.cz
Zdražilová Michaela, Ing. doktorand 4828B-688 michaela.zdrazilova@fsv.cvut.cz
Zikmundová Markéta, Ing. doktorand 4828B-688 marketa.zikmundova@fsv.cvut.cz
Židlický Břetislav, Ing. Ph.D. odborný asistent 4764B-624 bretislav.zidlicky@fsv.cvut.cz
Žitný Jan, Ing. doktorand 4828B-688 jan.zitny@fsv.cvut.cz
Zpět na začátekZpět na seznam

případně zkuste hledání podle abecedy

Zpět na:
stránku ČVUT
stránku fakulty

Problémy, připomínky a doporučení směrujte prosím na
webmaster@fsv.cvut.cz
Poslední změna: 01. prosince 2021, 13:10