Thursday 7. July 2022, 08:50:33

ČVUT

České vysoké učení technické v Praze
Fakulta stavební

zpět na stránku ČVUT --- zpět na stránku fakulty

Adresář katedry K134

Úplné telefonní číslo má tvar (+420) 22435xxxx - linku xxxx naleznete v tabulce


Katedra ocelových a dřevěných konstrukcí

JménoČinnostLinkaMístnostEmail
Borovcová Alena, Mgr. Ph.D. zaměstnanec na DPP/DPČ     
Boutar Yasmina, Ing. Ph.D. vědecký pracovník 5448B-577 yasmina.boutar@fsv.cvut.cz
Broj Jaroslav technik 4914D-2134 jaroslav.broj@fsv.cvut.cz
Cábová Kamila, Ing. Ph.D. odborný asistent 3745B-690 kamila.cabova@fsv.cvut.cz
Červenka Petr, Ing. doktorand 5448B-577 petr.cervenka.1@fsv.cvut.cz
Dejmek Tomáš, Ing. doktorand 4828B-688 tomas.dejmek@fsv.cvut.cz
Der Batuhan, Mgr. doktorand 5448B-577 batuhan.der@fsv.cvut.cz
Dolejš Jakub, doc. Dr. Ing. IWE docent 4769B-618 dolejs@fsv.cvut.cz
Eliášová Martina, doc. Ing. CSc. docent 4921B-630 eliasova@fsv.cvut.cz
Feber Nina, Ing. doktorand 4764B-624 nina.feber@fsv.cvut.cz
Fíla Jiří, Ing. doktorand 4828B-688 jiri.fila@fsv.cvut.cz
Ghimire Abhishek, Ing. doktorand 5448B-577 abhishek.ghimire@fsv.cvut.cz
Golubiatnikov Kirill, Mgr. doktorand 4763B-620 kirill.golubiatnikov@fsv.cvut.cz
Gregorová Anna, Ing. arch. Bc. zaměstnanec, doktorand 4402B-628 anna.gregorova@fsv.cvut.cz
Gschray Michal technik  D-2134 michal.gschray@fsv.cvut.cz
Hřebenářová Eliška, Ing. doktorand 4828B-688 hrebeeli@fsv.cvut.cz
Chovanec Aleš, Ing. doktorand 4763B-620 ales.chovanec@fsv.cvut.cz
Jandera Michal, prof. Ing. Ph.D. profesor 4762B-622 michal.jandera@fsv.cvut.cz
Jára Robert, Ing. Ph.D. spolupracovník 4770B-629 robert.jara@cvut.cz
Jehlička Petr, Ing. doktorand 4763B-620 petr.jehlicka@fsv.cvut.cz
Jochman Jan, Ing. doktorand    jan.jochman@cvut.cz
Jůza Jan, Ing. doktorand 5448B-577 jan.juza@fsv.cvut.cz
Komlev Vitalii, Mgr. doktorand 4764B-624 vitalii.komlev@fsv.cvut.cz
Kožich Matyáš, Ing. odborný asistent 4763B-620 matyas.kozich@fsv.cvut.cz
Kramoliš Filip, Ing. doktorand 4828B-688 filip.kramolis@fsv.cvut.cz
Křišťanová Marie, Bc. zaměstnanec    marie.kristanova@fsv.cvut.cz
Kubíková Zuzana, Ing. zaměstnanec 3745B-690 zuzana.kubikova@fsv.cvut.cz
Kubiš Petr, Ing. doktorand 4828B-688 petr.kubis@fsv.cvut.cz
Kuklík Petr, doc. Ing. CSc. docent 4758B-627 kuklik@fsv.cvut.cz
Kuklíková Anna, Ing. Ph.D. zástupce vedoucího katedry 4402B-628 kuklikov@fsv.cvut.cz
Kuříková Marta, Ing. Ph.D. odborný asistent 3745B-690 marta.kurikova@fsv.cvut.cz
Macháček Josef, prof. Ing. DrSc. profesor 4916B-623 machacek@fsv.cvut.cz
Machačová Dominika, Ing. doktorand    dominika.machacova@fsv.cvut.cz
Macho Martin, Ing. doktorand 4828B-688 martin.macho@fsv.cvut.cz
Mareš Jiří, Ing. Ph.D. odborný asistent 4773B-633 jiri.mares@fsv.cvut.cz
Matias Arrais Flávio Alexandre, Ing. Ph.D. vědecký pracovník    flavio.alexandre.matias.arrais@fsv.cvut.cz
Mikeš Karel, Ing. Ph.D. odborný asistent 3877B-621 mikes@fsv.cvut.cz
Mourlas Christos, Ph.D. vědecký pracovník    christos.mourlas@fsv.cvut.cz
Mrázková Kateřina sekretářka 4772B-631 katerina.mrazkova@fsv.cvut.cz
Netušil Michal, Ing. Ph.D. odborný asistent 3744B-625 michal.netusil@fsv.cvut.cz
Ornstová Pavla, Ing. doktorand 5448B-577 pavla.ornstova@fsv.cvut.cz
Povolný Šimon, Ing. doktorand  B-619 simon.povolny@fsv.cvut.cz
Prajzlerová Irena zaměstnanec 4773B-633 irena.prajzlerova@fsv.cvut.cz
Quintana Gallo Patricio Ignacio, Mgr. Ph.D. vědecký pracovník    patricio.gallo@fsv.cvut.cz
Rotter Tomáš, doc. Ing. CSc. docent 3877B-621 rotter@fsv.cvut.cz
Ryjáček Pavel, prof. Ing. Ph.D. vedoucí katedry 3876B-632 pavel.ryjacek@fsv.cvut.cz
Sokol Zdeněk, Ing. Ph.D. odborný asistent 4767B-619 sokol@fsv.cvut.cz
Spálenský Robert, Ing. doktorand 5448B-577 robert.spalensky@fsv.cvut.cz
Stančík Vojtěch, Ing. Ph.D. odborný asistent 3744B-625 vojtech.stancik@fsv.cvut.cz
Stejskal Jakub, Ing. doktorand 4828B-688 jakub.stejskal@fsv.cvut.cz
Studnička Jiří, prof. Ing. DrSc. emeritní profesor 4761B-689 studnicka@fsv.cvut.cz
Šejna Jakub, Ing. doktorand 4763B-620 jakub.sejna@fsv.cvut.cz
Štefanovičová Natálie, Ing. doktorand 5448B-577 natalie.stefanovicova@fsv.cvut.cz
Štěpán Jakub, Ing. doktorand  B-688 jakub.stepan@fsv.cvut.cz
Tkalenko Illia, MSc. doktorand 4763B-620 illia.tkalenko@fsv.cvut.cz
Tyrová Monika, Ing. doktorand 4770B-629 monika.tyrova@cvut.cz
Velebil Lukáš, Ing. Ph.D. odborný asistent 4770B-629 lukas.velebil@cvut.cz
Vijayakumar Meganathan, MSc. doktorand 5448B-577 meganathan.vijayakumar@fsv.cvut.cz
Vopatová Kristýna, Ing. doktorand 4763B-620 kristyna.vopatova@fsv.cvut.cz
Vůjtěch Jakub, Ing. doktorand 4828B-688 jakub.vujtech@fsv.cvut.cz
Vůjtěch Jan, Ing. doktorand 4828B-688 jan.vujtech@fsv.cvut.cz
Wald František, prof. Ing. CSc. profesor 4757B-626 wald@fsv.cvut.cz
Zdražilová Michaela, Ing. doktorand 4828B-688 michaela.zdrazilova@fsv.cvut.cz
Zikmundová Markéta, Ing. doktorand 4828B-688 marketa.zikmundova@fsv.cvut.cz
Židlický Břetislav, Ing. Ph.D. odborný asistent 4764B-624 bretislav.zidlicky@fsv.cvut.cz
Žitný Jan, Ing. doktorand 4828B-688 jan.zitny@fsv.cvut.cz
Zpět na začátekZpět na seznam

případně zkuste hledání podle abecedy

Zpět na:
stránku ČVUT
stránku fakulty

Problémy, připomínky a doporučení směrujte prosím na
webmaster@fsv.cvut.cz
Poslední změna: 01. července 2022, 10:03