Thursday 7. July 2022, 09:59:25

ČVUT

České vysoké učení technické v Praze
Fakulta stavební

zpět na stránku ČVUT --- zpět na stránku fakulty

Adresář katedry K132

Úplné telefonní číslo má tvar (+420) 22435xxxx - linku xxxx naleznete v tabulce


Katedra mechaniky

JménoČinnostLinkaMístnostEmail
Bittnar Petr, Ing. Ph.D. vědecký pracovník 4484D-2019 petr.bittnar@fsv.cvut.cz
Bittnar Zdeněk, prof. Ing. DrSc. profesor 3869B-308 bittnar@fsv.cvut.cz
Boháčová Magdaléna, Ing. doktorand    magdalena.bohacova@fsv.cvut.cz
Čáp Miroslav, Ing. doktorand    miroslav.cap.1@fsv.cvut.cz
D Amico Kristian, Ing. doktorand    kristian.d.amico@fsv.cvut.cz
Dohnalová Lenka, Ing. zaměstnanec 5417D-2030a lenka.dohnalova@fsv.cvut.cz
Doškář Martin, Ing. Ph.D. vědecký pracovník 4561B-330 martin.doskar@cvut.cz
Ďureje Jakub, Ing. doktorand 4495D-2023a jakub.dureje@fsv.cvut.cz
Dvořáková Edita, Ing. Ph.D. vědecký pracovník 5417D-2030 edita.dvorakova@fsv.cvut.cz
Fajman Petr, doc. Ing. CSc. docent 4477B-323 fajman@fsv.cvut.cz
Faltus Ondřej, Ing. doktorand    ondrej.faltus@cvut.cz
Havlásek Petr, Ing. Ph.D. vědecký pracovník 5417D-2030 petr.havlasek@cvut.cz
Hlůžek Radim, Ing. doktorand 4498B-380 radim.hluzek@fsv.cvut.cz
Horák Martin, Ing. Ph.D. vědecký pracovník 5417D-2030 martin.horak@cvut.cz
Hrnčíř František technik 4372D-2023 frantisek.hrncir@fsv.cvut.cz
Janda Tomáš, Ing. Ph.D. odborný asistent 4606B-330a tomas.janda@cvut.cz
Jandeková Dagmar, Ing. Ph.D. odborný asistent 4475B-310 dagmar.jandekova@fsv.cvut.cz
Javorská Gabriela, Ing. doktorand    gabriela.javorska@fsv.cvut.cz
Jíra Aleš, doc. Ing. Ph.D. zástupce vedoucího katedry 3723D-2024, B-468 jira@fsv.cvut.cz
Jirásek Milan, prof. Ing. DrSc. profesor 4481B-322 milan.jirasek@fsv.cvut.cz
Kabele Petr, prof. Ing. Ph.D. zástupce vedoucího katedry 4485B-328 petr.kabele@fsv.cvut.cz
Kálalová Petra, Ing. doktorand 4495D-2023a petra.kalalova@fsv.cvut.cz
Karvánková Markéta sekretářka 4490B-326 marketa.karvankova@fsv.cvut.cz
Keřková Kucíková Lucie, Ing. doktorand 4482B-317 lucie.kucikova@fsv.cvut.cz
Kočková Eliška, Ing. zaměstnanec 5326D-2034 eliska.kockova@fsv.cvut.cz
Kolářová Daniela technik 4655B-327 daniela.kolarova@fsv.cvut.cz
Konvalinka Petr, prof. Ing. CSc., FEng. profesor 4306, 8778D-1038 petr.konvalinka@fsv.cvut.cz
Kopecký Lubomír, RNDr. vědecký pracovník 4823D-s153 kopecky@fsv.cvut.cz
Koudelka Tomáš, Ing. Ph.D. odborný asistent 5326D-2034 tomas.koudelka@fsv.cvut.cz
Koudelová Petra, Ing. zaměstnanec 4655B-324 petra.koudelova@fsv.cvut.cz
Krejčí Tomáš, Ing. Ph.D. odborný asistent  D-2029 krejci@fsv.cvut.cz
Kruis Jaroslav, prof. Ing. Ph.D. profesor 4580D-2032 jaroslav.kruis@fsv.cvut.cz
Kučerová Anna, doc. Ing. Ph.D. docent 5326D-2034 anna.kucerova@cvut.cz
Kuklík Pavel, prof. Ing. CSc. profesor 4486B-320 kuklikpa@fsv.cvut.cz
Ladecký Martin, Ing. zaměstnanec 4381B-102 martin.ladecky@cvut.cz
Lebeda Martin, Ing. doktorand    martin.lebeda@fsv.cvut.cz
Lepš Matěj, doc. Ing. Ph.D. docent 5326D-2034 matej.leps@fsv.cvut.cz
Máca Jiří, prof. Ing. CSc. vedoucí katedry 4500, 8777C-101, B-325 maca@fsv.cvut.cz
Melzerová Lenka, doc. Ing. Ph.D. docent 5438B-309 melzerov@fsv.cvut.cz
Němeček Jiří, Ing. Ph.D. vědecký pracovník 4498, 4314D-s154, B-380 jiri.nemecek.1@fsv.cvut.cz
Němeček Jiří, prof. Ing. Ph.D., DSc. profesor 4309B-331a jiri.nemecek@fsv.cvut.cz
Němečková Jitka, Ing. Ph.D. odborný asistent 4502D-2029 jitka.nemeckova@fsv.cvut.cz
Novotná Eva, Ing. Ph.D. odborný asistent 4401B-311 eva.novotna@fsv.cvut.cz
Padevět Pavel, doc. Ing. Ph.D. docent 4484D-2019 pavel.padevet@fsv.cvut.cz
Panáček Michal, Mgr. zaměstnanec    michal.panacek@fsv.cvut.cz
Patzák Bořek, prof. Dr. Ing. profesor 4501B-321 borek.patzak@cvut.cz
Plachý Tomáš, Ing. Ph.D. odborný asistent 4401B-311 plachy@fsv.cvut.cz
Pohl Karel, Ing. Ph.D. odborný asistent 4496B-309 karel.pohl@fsv.cvut.cz
Pokorná Věra technik 4487B-324 pokorna@fsv.cvut.cz
Polák Michal, prof. Ing. CSc. profesor 4476B-314 polak@fsv.cvut.cz
Prošek Zdeněk, Ing. Ph.D. vědecký pracovník 4495D-2023a zdenek.prosek@fsv.cvut.cz
Rypl Daniel, prof. Dr. Ing. profesor 4369B-316 daniel.rypl@fsv.cvut.cz
Řehounek Luboš, Ing. doktorand 4495D-2023a lubos.rehounek@fsv.cvut.cz
Řeřicha Petr, prof. Ing. DrSc. profesor 4478B-313 petr.rericha@fsv.cvut.cz
Schmidt Jaroslav, Ing. doktorand 4659B-332 jaroslav.schmidt@cvut.cz
Somr Michael, Ing. Ph.D. odborný asistent 4498B-380 michael.somr@fsv.cvut.cz
Sýkora Jan, doc. Ing. Ph.D. docent 4375D-2016 jan.sykora.1@fsv.cvut.cz
Šejnoha Michal, prof. Ing. Ph.D. profesor 4494B-318 sejnom@fsv.cvut.cz
Šmejkal Michal, Ing. doktorand    michal.smejkal@fsv.cvut.cz
Šmilauer Václav, Ing. Mgr. Ph.D. vědecký pracovník    vaclav.smilauer@fsv.cvut.cz
Šmilauer Vít, prof. Ing. Ph.D., DSc. profesor 4483B-312 vit.smilauer@fsv.cvut.cz
Štěpánek Jan, Ing. doktorand 4659B-332 jan.stepanek@fsv.cvut.cz
Šulc Stanislav, Ing. doktorand 4482B-317 stanislav.sulc@fsv.cvut.cz
Tesárek Pavel, doc. Ing. Ph.D. docent 3723D-2024 pavel.tesarek@fsv.cvut.cz
Trávníček Pavel, Ing. Ph.D. odborný asistent 4498B-380 pavel.travnicek@fsv.cvut.cz
Tyburec Marek, Ing. Ph.D. vědecký pracovník 4498B-380 marek.tyburec@cvut.cz
Válek Martin, Ing. Ph.D. odborný asistent 4475B-310 valek@fsv.cvut.cz
Veselý Jakub, Ing. technik 4424B-217 jakub.vesely.2@fsv.cvut.cz
Vorel Jan, doc. Ing. Ph.D. docent 4375D-2016 jan.vorel@fsv.cvut.cz
Voříšek Jan, Ing. doktorand    jan.vorisek@fsv.cvut.cz
Vozáb Jan, Ing. doktorand    jan.vozab@cvut.cz
Werner Benjamin, Ing. Ph.D. vědecký pracovník    benjamin.werner@fsv.cvut.cz
Zeman Jan, prof. Ing. Ph.D. profesor 4472B-319 jan.zeman@cvut.cz
Zobal Ondřej, Ing. Ph.D. vědecký pracovník 4495D-2023a ondrej.zobal@fsv.cvut.cz
Zpět na začátekZpět na seznam

případně zkuste hledání podle abecedy

Zpět na:
stránku ČVUT
stránku fakulty

Problémy, připomínky a doporučení směrujte prosím na
webmaster@fsv.cvut.cz
Poslední změna: 01. července 2022, 09:13