Monday 26. October 2020, 22:01:08

ČVUT

České vysoké učení technické v Praze
Fakulta stavební

zpět na stránku ČVUT --- zpět na stránku fakulty

Adresář katedry K126

Úplné telefonní číslo má tvar (+420) 22435xxxx - linku xxxx naleznete v tabulce


Katedra ekonomiky a řízení ve stavebnictví

JménoČinnostLinkaMístnostEmail
Bačovský Michal, Ing. doktorand    michal.bacovsky@fsv.cvut.cz
Berka Vilém, Ing. Ph.D. odborný asistent 3720B-477 vilem.berka@fsv.cvut.cz
Bešťáková Sandra, Ing. arch. doktorand  B-468a sandra.bestakova@fsv.cvut.cz
Bolom-Kotari Sixtus, PhDr. Ph.D. zaměstnanec    sixtus.bolom-kotari@fsv.cvut.cz
Bouška Robert, Ing. arch. doktorand 5414B-472 Robert.Bouska@cvut.cz
Brožová Lucie, Ing. Ph.D. odborný asistent 3872B-425 lucie.brozova@fsv.cvut.cz
Buňat Matěj, Ing. doktorand  B-468a matej.bunat@fsv.cvut.cz
Bušková Jindřiška, Ing. odborný asistent 4523B-419 jindra.buskova@fsv.cvut.cz
Čápová Dana, Ing. Ph.D. odborný asistent 3729B-431 dana.capova@fsv.cvut.cz
Čásenský Martin, Ing. CSc. odborný asistent 4818B-420a martin.casensky@fsv.cvut.cz
Dlask Petr, doc. Ing. Ph.D. docent 3729B-431 dlask@fsv.cvut.cz
Dvořáková Ivana, Ing. Bc. doktorand    ivana.dvorakova@fsv.cvut.cz
Eklová Kateřina, Ing. doktorand    katerina.eklova@fsv.cvut.cz
Frková Jana, doc. Ing. Ph.D. docent 4532B-426 frkova@fsv.cvut.cz
Holcman Jakub, Ing. doktorand 3873B-421 Jakub.Holcman@cvut.cz
Hromada Eduard, Ing. Ph.D. zástupce vedoucího katedry 3720B-477 eduard.hromada@fsv.cvut.cz
Kadeřábková Božena, doc. Ing. CSc. docent 3748B-427a kaderabb@fsv.cvut.cz
Kalčev Petr, Ing. Ph.D. odborný asistent 4524B-427 petr.kalcev@fsv.cvut.cz
Karásek Jiří, doc. Ing. Ph.D. docent 4531B-428 jiri.karasek@fsv.cvut.cz
Kosina Matouš, Ing. doktorand    matous.kosina@fsv.cvut.cz
Kozel Jiří, Ing. doktorand    jiri.kozel@fsv.cvut.cz
Krupík Pavel, Ing. doktorand  B-468a pavel.krupik@fsv.cvut.cz
Kupec Josef, Ing. doktorand    josef.kupec@fsv.cvut.cz
Kvasnica Jakub, Ing. doktorand    jakub.kvasnica@fsv.cvut.cz
Macek Daniel, doc. Ing. Ph.D. docent 4529B-415 daniel.macek@fsv.cvut.cz
Matějka Petr, Ing. Ph.D. odborný asistent 7999, 5414C-101, B-472 petr.matejka@fsv.cvut.cz
Měšťanová Dana, doc. Ing. CSc. docent 4522B-416 dana.mestanova@fsv.cvut.cz
Metlička Petr, Ing. doktorand  B-430 petr.metlicka@fsv.cvut.cz
Mlnařík Luděk, Ing. doktorand    ludek.mlnarik@fsv.cvut.cz
Molnár Zdeněk, prof. Ing. CSc. profesor 3870B-412 zdenek.molnar@fsv.cvut.cz
Novák Jiří, doc. Ing. CSc. docent 4352B-420 novak@fsv.cvut.cz
Nováková Vladimíra, Ing. Ph.D. zaměstnanec 3871B-430 vladimira.novakova@fsv.cvut.cz
Pojar Jan, Ing. doktorand 3873B-421 jan.pojar@fsv.cvut.cz
Povýšil Bohdan, Ing. doktorand    bohdan.povysil@fsv.cvut.cz
Prostějovská Zita, doc. Ing. Ph.D. docent 4326B-423 zita.prostejovska@fsv.cvut.cz
Rudl Lukáš, Ing. doktorand  B-430 lukas.rudl@fsv.cvut.cz
Řeháček Vladislav, Ing. doktorand    vladislav.rehacek@fsv.cvut.cz
Řezáčová Ivana, Ing. doktorand    ivana.rezacova@fsv.cvut.cz
Sedláček Miroslav, doc. Ing. CSc. docent 4529B-426 sedlacek@fsv.cvut.cz
Schneiderová Heralová Renáta, prof. Ing. Ph.D. vedoucí katedry 4525B-417 heralova@fsv.cvut.cz
Stránský Martin, Ing. doktorand  B-430 martin.stransky@fsv.cvut.cz
Střelcová Iveta, Ing. Ph.D. odborný asistent 3872B-425 iveta.strelcova@fsv.cvut.cz
Šalanská Olga zaměstnanec 5413B-421a salanska@fsv.cvut.cz
Škoda Zbyněk, Ing. doktorand  B-468a zbynek.skoda@fsv.cvut.cz
Švejda Pavel, doc. Ing. CSc., FEng. externí učitel    svejda@fsv.cvut.cz
Tatýrek Václav, Ing. Ph.D. odborný asistent 4523B-419 vaclav.tatyrek@fsv.cvut.cz
Tománková Jaroslava, Ing. Ph.D. odborný asistent 4534B-431 tomankov@fsv.cvut.cz
Tomek Aleš, doc. Ing. CSc. docent 4511B-414 tomek@fsv.cvut.cz
Tomek Radan, Ing. MSc. doktorand, odborný asistent 4817B-424 radan.tomek@fsv.cvut.cz
Válková Kateřina, Ing. doktorand    katerina.valkova@fsv.cvut.cz
Vitásek Stanislav, Ing. Ph.D. odborný asistent 4526B-429 stanislav.vitasek@fsv.cvut.cz
Vondruška Michal, Ing. Ph.D. odborný asistent 4817B-422 michal.vondruska@fsv.cvut.cz
Zelenková Iva sekretářka 4521B-418 iva.zelenkova@fsv.cvut.cz
Žák Josef, Ing. Ph.D. zaměstnanec 4522B-416 josef.zak@fsv.cvut.cz
Zpět na začátekZpět na seznam

případně zkuste hledání podle abecedy

Zpět na:
stránku ČVUT
stránku fakulty

Problémy, připomínky a doporučení směrujte prosím na
webmaster@fsv.cvut.cz
Poslední změna: 14. října 2020, 17:21