úterý 27.února 2024 8:24:35

ČVUT

České vysoké učení technické v Praze
Fakulta stavební

zpět na stránku ČVUT --- zpět na stránku fakulty

Adresář katedry K124

Úplné telefonní číslo má tvar (+420) 22435xxxx - linku xxxx naleznete v tabulce


Katedra konstrukcí pozemních staveb

JménoČinnostLinkaMístnostEmail
Andrlík Milan, Ing. zaměstnanec    milan.andrlik@fsv.cvut.cz
Bečka Jiří, Ing. doktorand    jiri.becka@fsv.cvut.cz
Bejček Lukáš, Ing. doktorand    lukas.bejcek@fsv.cvut.cz
Burgetová Eva, doc. Ing. CSc. docent 7169A-518 burget@fsv.cvut.cz
Čanda Petr, Ing. doktorand    petr.canda@fsv.cvut.cz
Čejka Tomáš, doc. Ing. Ph.D. docent 7162A-520 tomas.cejka@fsv.cvut.cz
Dobrovolný Tomáš, Ing. doktorand 7155A-530 tomas.dobrovolny@fsv.cvut.cz
Felicioni Licia, MSc. doktorand  A-523 licia.felicioni@cvut.cz
Fiala Ctislav, Ing. Ph.D. odborný asistent 7184A-418a ctislav.fiala@fsv.cvut.cz
Gattermayerová Hana, doc. Ing. CSc. docent 7187A-417a gatter@fsv.cvut.cz
Hájek Jakub, Ing. doktorand    jakub.hajek@cvut.cz
Hájek Petr, prof. Ing. CSc. profesor 7179A-429 petr.hajek@fsv.cvut.cz
Hanzalová Lenka, Ing. Ph.D. odborný asistent 7149A-727 hanzalov@fsv.cvut.cz
Hejtmánek Petr, Ing. arch. Bc. Ph.D. odborný asistent 7151A-630 petr.hejtmanek@cvut.cz
Hoďánková Renáta, Ing. odborný asistent 9716D-2078d renata.hodankova@fsv.cvut.cz
Chour Pavel, Ing. odborný asistent 7172A-533 chour@fsv.cvut.cz
Ingrišová Lenka, Ing. Ph.D. odborný asistent 7185A-418 lenka.ingrisova@cvut.cz
Jiránek Martin, prof. Ing. CSc. profesor 4806D-2044 jiranek@fsv.cvut.cz
Kabíčková Věra, Ing. doktorand  A-532b vera.kabickova@fsv.cvut.cz
Kačmaříková Veronika, Ing. Ph.D. odborný asistent 7154D-2044 veronika.kacmarikova@fsv.cvut.cz
Kafková Eliška, Ing. doktorand    eliska.kafkova@fsv.cvut.cz
Kopecký Pavel, Ing. Ph.D. odborný asistent 7173A-430 pavel.kopecky@fsv.cvut.cz
Kopřivová Hana, RNDr. zaměstnanec na DPP/DPČ 7172A-533 hana.koprivova@fsv.cvut.cz
Kučera Patrik, Ing. arch. doktorand 9747A-136, A-530 patrik.kucera@fsv.cvut.cz
Květová Jana sekretářka 7180A-426 jana.kvetova@fsv.cvut.cz
Libecajtová Aneta, Ing. Ph.D. vědecký pracovník 7166A-730 aneta.libecajtova@fsv.cvut.cz
Liberská Martina, Ing. doktorand 7155A-530 martina.liberska@cvut.cz
Loušová Ivana technik 4332, 7197D-1035b ivana.lousova@fsv.cvut.cz
Lupíšek Antonín, doc. Ing. Ph.D. spolupracovník    antonin.lupisek@cvut.cz
Macháček Jan, Ing. doktorand  A-532b jan.machacek@fsv.cvut.cz
Malík Zdenko, Ing. Ph.D. spolupracovník 7155A-530 zdenko.malik@cvut.cz
Mazura Jakub, Ing. doktorand    jakub.mazura@fsv.cvut.cz
Mertenová Kateřina, Ing. Ph.D. odborný asistent 7158A-527a katerina.mertenova@fsv.cvut.cz
Mottl Martin, Ing. doktorand  A-530 martin.mottl@fsv.cvut.cz
Mózer Vladimír, doc. Ing. Ph.D. docent    vladimir.mozer@cvut.cz
Mukařovský Jan, Ing. Ph.D. odborný asistent 7164A-522 jan.mukarovsky@fsv.cvut.cz
Noori Malila, Ing. Ph.D. odborný asistent 7146A-730a noori@fsv.cvut.cz
Nováček Jiří, Ing. Ph.D. zástupce vedoucího katedry 7157A-423 jiri.novacek@fsv.cvut.cz
Novák Jiří, Ing. Ph.D. odborný asistent 7182A-420 jiri.novak.4@fsv.cvut.cz
Novotná Magdaléna, Ing. Ph.D. odborný asistent  A-418 magdalena.novotna@cvut.cz
Nývlt Michal, Ing. doktorand 7155A-530 michal.nyvlt@fsv.cvut.cz
Orendáčová Jana, Ing. sekretářka 7178A-426 jana.orendacova@fsv.cvut.cz
Pavlů Tereza, doc. Ing. Ph.D. docent  A-421 tereza.pavlu@cvut.cz
Pazderka Jiří, doc. Ing. Ph.D. vedoucí katedry 7170A-424 jiri.pazderka@fsv.cvut.cz
Pokorný Marek, Ing. Ph.D. odborný asistent 7153A-628 marek.pokorny@cvut.cz
Rácová Zuzana, Ing. Ph.D. odborný asistent 4333, 7148A-728, D-1035a zuzana.racova@fsv.cvut.cz
Richter Jan, Ing. Ph.D. spolupracovník    jan.richter@cvut.cz
Růžička Jan, Ing. Ph.D. odborný asistent 7183A-419 jan.ruzicka@fsv.cvut.cz
Ryparová Pavla, Mgr. Ph.D. odborný asistent 7197, 4332D-1035a pavla.ryparova@cvut.cz
Řehák Jakub, Ing. doktorand    jakub.rehak.1@fsv.cvut.cz
Schulzová Kristýna, Ing. arch. Ph.D. odborný asistent  A-729 kristyna.schulzova@cvut.cz
Svoboda Zbyněk, doc. Dr. Ing. docent 7156A-529 svobodaz@fsv.cvut.cz
Šejnová Pitelková Daniela, Ing. doktorand  A-630 daniela.pitelkova@fsv.cvut.cz
Šilarová Šárka, doc. Ing. CSc. zaměstnanec na DPP/DPČ 7150A-726 silarova@fsv.cvut.cz
Tywoniak Jan, prof. Ing. CSc. profesor 7175A-428 tywoniak@fsv.cvut.cz
Vlach Tomáš, Ing. Ph.D. odborný asistent  A-525 tomas.vlach@cvut.cz
Vonka Martin, Ing. Ph.D. vědecký pracovník 7165A-521 martin.vonka@fsv.cvut.cz
Vychytil Jaroslav, Ing. Bc. Ph.D. odborný asistent 7159A-527b jaroslav.vychytil@fsv.cvut.cz
Witzany Jiří, prof. Ing. DrSc. profesor 7168A-519b witzany@fsv.cvut.cz
Zigler Radek, Ing. Ph.D. zástupce vedoucího katedry 7163A-519a zigler@fsv.cvut.cz
Žďára Vladimír, doc. Ing. CSc. docent 7186A-417b zdara@fsv.cvut.cz
Ženíšek Michal, Ing. Ph.D. vědecký pracovník 7181A-421 michal.zenisek@fsv.cvut.cz
Zpět na začátekZpět na seznam

případně zkuste hledání podle abecedy

Zpět na:
stránku ČVUT
stránku fakulty

Problémy, připomínky a doporučení směrujte prosím na
webmaster@fsv.cvut.cz
Poslední změna: 26. února 2024, 09:20