Monday 17. January 2022, 08:40:45

ČVUT

České vysoké učení technické v Praze
Fakulta stavební

zpět na stránku ČVUT --- zpět na stránku fakulty

Adresář katedry K124

Úplné telefonní číslo má tvar (+420) 22435xxxx - linku xxxx naleznete v tabulce


Katedra konstrukcí pozemních staveb

JménoČinnostLinkaMístnostEmail
Amor Fouad, Dr. vědecký pracovník    fouad.amor@fsv.cvut.cz
Boháčová Denisa, Ing. doktorand    denisa.bohacova@fsv.cvut.cz
Burgetová Eva, doc. Ing. CSc. docent 7169A-518 burget@fsv.cvut.cz
Calta Vítězslav, Ing. doktorand 7174A-429 vitezslav.calta@fsv.cvut.cz
Čanda Petr, Ing. doktorand    petr.canda@fsv.cvut.cz
Čejka Tomáš, doc. Ing. Ph.D. docent 7162A-524 tomas.cejka@fsv.cvut.cz
Dobrovolný Tomáš, Ing. doktorand 7155A-530 tomas.dobrovolny@fsv.cvut.cz
Felicioni Licia, MSc. doktorand  A-729 Licia.Felicioni@cvut.cz
Fiala Ctislav, Ing. Ph.D. odborný asistent 7184A-418a ctislav.fiala@fsv.cvut.cz
Fürst Richard, Ing. doktorand    richard.furst@fsv.cvut.cz
Gattermayerová Hana, doc. Ing. CSc. docent 7187A-417a gatter@fsv.cvut.cz
Hájek Jakub, Ing. doktorand    Jakub.Hajek@cvut.cz
Hájek Petr, prof. Ing. CSc. vedoucí katedry 7179A-424 petr.hajek@fsv.cvut.cz
Hanzalová Lenka, Ing. Ph.D. odborný asistent 7149A-727 hanzalov@fsv.cvut.cz
Hejtmánek Petr, Ing. arch. Bc. Ph.D. odborný asistent 7151A-630 Petr.Hejtmanek@cvut.cz
Hoďánková Renáta, Ing. odborný asistent 9716D-2078d renata.hodankova@fsv.cvut.cz
Horáček Michal, Mgr. vědecký pracovník 7165A-521 michal.horacek@fsv.cvut.cz
Hrušková Petra, Ing. zaměstnanec 7177A-426 petra.hruskova@fsv.cvut.cz
Chour Pavel, Ing. odborný asistent 7172A-533 chour@fsv.cvut.cz
Ingrišová Lenka, Ing. Ph.D. odborný asistent 7185A-418 lenka.ingrisova@fsv.cvut.cz
Jiránek Martin, prof. Ing. CSc. profesor 4806D-2044 jiranek@fsv.cvut.cz
Jirkalová Zuzana, MgA. doktorand    Zuzana.Jirkalova@cvut.cz
Kačmaříková Veronika, Ing. Ph.D. odborný asistent 7154D-2044 veronika.kacmarikova@fsv.cvut.cz
Kaňkovský Aleš, Ing. doktorand    ales.kankovsky@fsv.cvut.cz
Kokeš Pavel, Ing. technik 5426D-2044 pavel.kokes@fsv.cvut.cz
Kopecký Pavel, Ing. Ph.D. odborný asistent 7173A-430 pavel.kopecky@fsv.cvut.cz
Kopřivová Hana, RNDr. zaměstnanec na DPP/DPČ 7172A-533 hana.koprivova@fsv.cvut.cz
Kunová Pavla, Ing. spolupracovník    Pavla.Kunova@cvut.cz
Květová Jana sekretářka 7180A-426 jana.kvetova@fsv.cvut.cz
Libecajtová Aneta, Ing. Ph.D. vědecký pracovník 7166A-520 aneta.libecajtova@fsv.cvut.cz
Liberská Martina, Ing. doktorand    martina.liberska@fsv.cvut.cz
Loušová Ivana technik 4332D-1035b ivana.lousova@fsv.cvut.cz
Lukáš Petr, Ing. zaměstnanec, doktorand 7155A-530 petr.lukas@fsv.cvut.cz
Lupíšek Antonín, Ing. Ph.D. odborný asistent  A-423 Antonin.Lupisek@cvut.cz
Mariaková Diana, Ing. doktorand 7181A-421 diana.mariakova@fsv.cvut.cz
Mertenová Kateřina, Ing. Ph.D. odborný asistent 7158A-527a katerina.mertenova@fsv.cvut.cz
Mottl Martin, Ing. doktorand  A-530, D-1019 martin.mottl@fsv.cvut.cz
Mózer Vladimír, doc. Ing. Ph.D. docent    Vladimir.Mozer@cvut.cz
Mukařovský Jan, Ing. Ph.D. odborný asistent 7164A-522 jan.mukarovsky@fsv.cvut.cz
Nehasilová Marie, Ing. doktorand 7155A-530 Marie.Nehasilova@cvut.cz
Noori Malila, Ing. Ph.D. odborný asistent 7146A-730a noori@fsv.cvut.cz
Nováček Jiří, Ing. Ph.D. odborný asistent 7157A-528 jiri.novacek@fsv.cvut.cz
Novák Jiří, Ing. Ph.D. odborný asistent 7182A-420 jiri.novak.4@fsv.cvut.cz
Nývlt Michal, Ing. doktorand, vědecký pracovník 7155A-530 michal.nyvlt@fsv.cvut.cz
Orendáčová Jana, Ing. sekretářka 7178A-426 jana.orendacova@fsv.cvut.cz
Pavlů Tereza, Ing. Ph.D. odborný asistent 5029A-421 Tereza.Pavlu@cvut.cz
Pazderka Jiří, doc. Ing. Ph.D. docent 7170A-517 jiri.pazderka@fsv.cvut.cz
Pelech Marcel, Ing. doktorand    marcel.pelech@fsv.cvut.cz
Pitelková Daniela, Ing. doktorand  A-630 daniela.pitelkova@fsv.cvut.cz
Pokorný Marek, Ing. Ph.D. odborný asistent 7153A-628 marek.pokorny@fsv.cvut.cz
Polák Aleš, Ing. doktorand 7166A-520 ales.polak@fsv.cvut.cz
Rácová Zuzana, Ing. Ph.D. odborný asistent 7148, 4333A-728, D-1035a zuzana.racova@fsv.cvut.cz
Richter Jan, Ing. Ph.D. spolupracovník    Jan.Richter@cvut.cz
Růžička Jan, Ing. Ph.D. odborný asistent 7183A-419 jan.ruzicka@fsv.cvut.cz
Ryparová Pavla, Mgr. Ph.D. odborný asistent 4332D-1035a pavla.ryparova@fsv.cvut.cz
Řepka Jakub, Ing. doktorand 7176A-535 jakub.repka@fsv.cvut.cz
Schůtová Petra, Ing. zaměstnanec  A-535 petra.schutova@fsv.cvut.cz
Stibůrková Běla, Ing. CSc. odborný asistent 7160A-526 stiburko@fsv.cvut.cz
Svoboda Zbyněk, doc. Dr. Ing. docent 7156A-529 svobodaz@fsv.cvut.cz
Šilarová Šárka, doc. Ing. CSc. docent 7150A-726 silarova@fsv.cvut.cz
Štibor Martin, Ing. arch. zaměstnanec na DPP/DPČ    martin.stibor@fsv.cvut.cz
Štochl Nikola, Ing. arch. doktorand    nikola.stochl@fsv.cvut.cz
Tywoniak Jan, prof. Ing. CSc. profesor, zástupce vedoucího katedry 7175A-428 tywoniak@fsv.cvut.cz
Vlach Tomáš, Ing. Ph.D. odborný asistent 7185A-418 Tomas.Vlach@cvut.cz
Vonka Martin, Ing. Ph.D. vědecký pracovník 7165A-521 martin.vonka@fsv.cvut.cz
Vychytil Jaroslav, Ing. Bc. Ph.D. odborný asistent 7159A-527b jaroslav.vychytil@fsv.cvut.cz
Witzany Jiří, prof. Ing. DrSc. profesor 7168A-519b witzany@fsv.cvut.cz
Zigler Radek, Ing. Ph.D. odborný asistent 7163A-523 zigler@fsv.cvut.cz
Žďára Vladimír, doc. Ing. CSc. docent 7186A-417b zdara@fsv.cvut.cz
Železná Julie, Ing. Ph.D. spolupracovník    Julie.Zelezna@cvut.cz
Ženíšek Michal, Ing. Ph.D. vědecký pracovník 7181A-421 michal.zenisek@fsv.cvut.cz
Zpět na začátekZpět na seznam

případně zkuste hledání podle abecedy

Zpět na:
stránku ČVUT
stránku fakulty

Problémy, připomínky a doporučení směrujte prosím na
webmaster@fsv.cvut.cz
Poslední změna: 01. ledna 2022, 18:11