Thursday 2. December 2021, 01:05:10

ČVUT

České vysoké učení technické v Praze
Fakulta stavební

zpět na stránku ČVUT --- zpět na stránku fakulty

Adresář katedry K122

Úplné telefonní číslo má tvar (+420) 22435xxxx - linku xxxx naleznete v tabulce


Katedra technologie staveb

JménoČinnostLinkaMístnostEmail
Boroš Ondřej, Ing. doktorand    ondrej.boros@fsv.cvut.cz
Formáček Petr, Ing. doktorand 4582B-526 petr.formacek@fsv.cvut.cz
Franek Ondřej, Ing. doktorand 4581B-526 ondrej.franek@fsv.cvut.cz
Himmel Michal, Ing. doktorand 4581B-526 Michal.Himmel@cvut.cz
Hlava Martin, Ing. Ph.D. odborný asistent 4621B-530 martin.hlava@fsv.cvut.cz
Illetško Jan, Ing. zaměstnanec    jan.illetsko@fsv.cvut.cz
Jakubovie Simona sekretářka 4559B-521, B-520 simona.jakubovie@fsv.cvut.cz
Jarský Čeněk, prof. Ing. DrSc. profesor 4590B-525 jarsky@fsv.cvut.cz
Konvalinka Adam, Ing. Ph.D. odborný asistent 4581B-526 adam.konvalinka@fsv.cvut.cz
Kosina Matouš, Ing. zaměstnanec na DPP/DPČ    matous.kosina@fsv.cvut.cz
Kosina Vít, Ing. odborný asistent    Vit.Kosina@cvut.cz
Kovářík Michal, Ing. doktorand, odborný asistent 4720B-519a michal.kovarik@fsv.cvut.cz
Kravcov Alexander, Ing. Ph.D. odborný asistent 5461B-531 kravtale@fsv.cvut.cz
Kubeček Petr, Ing. doktorand    petr.kubecek@fsv.cvut.cz
Neumann Pavel, Ing. odborný asistent 4588B-528a neumann@fsv.cvut.cz
Ngo Cong Tan, Ing. doktorand    nguyehu4@fsv.cvut.cz
Párová Mária, Ing. Ph.D. odborný asistent 5409B-519b parova@fsv.cvut.cz
Pils Tomáš, Ing. doktorand    tomas.pils@fsv.cvut.cz
Polák Karel, Ing. Ph.D. odborný asistent 5461B-531 karel.polak@fsv.cvut.cz
Popenková Miloslava, Ing. CSc. odborný asistent 4589B-528 miloslava.popenkova@fsv.cvut.cz
Pospíchal Václav, Ing. Ph.D. zástupce vedoucího katedry 3980B-529 pospich@fsv.cvut.cz
Procházka Michal, Ing. Ph.D. odborný asistent 4720B-519a prochmi2@fsv.cvut.cz
Procházková Blanka, Ing. doktorand  B-526 blanka.prochazkova@fsv.cvut.cz
Střelbová Lenka, Ing. doktorand    lenka.strelbova@fsv.cvut.cz
Stupková Lucie, Ing. doktorand    lucie.stupkova@fsv.cvut.cz
Svoboda Pavel, doc. Ing. CSc. vedoucí katedry 4591B-522 pavel.svoboda@fsv.cvut.cz
Synek Jaroslav, Ing. Ph.D. odborný asistent 4621B-530 jaroslav.synek@fsv.cvut.cz
Šubrt Roman, Ing. doktorand    roman.subrt@fsv.cvut.cz
Šulc Rostislav, Ing. Ph.D. odborný asistent 4658B-527a rostislav.sulc@fsv.cvut.cz
Usmanov Vjačeslav, Ing. Ph.D. zaměstnanec 3981B-482 vjacheslav.usmanov@fsv.cvut.cz
Váchal Tomáš, Ing. A. T. Ph.D. odborný asistent 4520B-527 tomas.vachal@fsv.cvut.cz
Veselá Linda, Ing. Ph.D. odborný asistent 5409B-519b Linda.Vesela@cvut.cz
Vnuk Radovan, Ing. doktorand    radovan.vnuk@fsv.cvut.cz
Zušťák Zbyněk, Ing. doktorand    zbynek.zustak@fsv.cvut.cz
Zpět na začátekZpět na seznam

případně zkuste hledání podle abecedy

Zpět na:
stránku ČVUT
stránku fakulty

Problémy, připomínky a doporučení směrujte prosím na
webmaster@fsv.cvut.cz
Poslední změna: 02. listopadu 2021, 07:52