Friday 17. September 2021, 14:16:53

ČVUT

České vysoké učení technické v Praze
Fakulta stavební

zpět na stránku ČVUT --- zpět na stránku fakulty

Adresář katedry K101

Úplné telefonní číslo má tvar (+420) 22435xxxx - linku xxxx naleznete v tabulce


Katedra matematiky

JménoČinnostLinkaMístnostEmail
Beneš Michal, Ing. Ph.D. odborný asistent 4442B-110 Michal.Benes@cvut.cz
Bobok Jozef, doc. RNDr. CSc. vedoucí katedry 4469B-107 Jozef.Bobok@cvut.cz
Bořík Milan, Mgr. Ph.D. odborný asistent 5473B-304a Milan.Borik@cvut.cz
Brokate Martin, prof. Dr. profesor 4404B-103a martin.brokate@fsv.cvut.cz
Bubeník František, doc. RNDr. CSc. docent 4386B-105a Frantisek.Bubenik@cvut.cz
Čápová Jana, Mgr. Ph.D. odborný asistent 4467B-304 Jana.Capova@cvut.cz
Gaynutdinova Liya, Ing. doktorand 4381B-102 liya.gaynutdinova@fsv.cvut.cz
Hála Martin, RNDr. CSc. odborný asistent 5449B-105 Martin.Hala@cvut.cz
Hančlová Lucie sekretářka 4390B-108 Lucie.Hanclova@cvut.cz
Hofrichterová Tereza, Mgr. zaměstnanec na DPP/DPČ 4468B-302 terka.hofrichterova@gmail.com
Chleboun Jan, doc. RNDr. CSc. docent, zástupce vedoucího katedry 3866B-305 Jan.Chleboun@cvut.cz
Jarušková Daniela, prof. RNDr. CSc. profesor 4383B-104 Daniela.Jaruskova@cvut.cz
Kelar Václav, RNDr. CSc. odborný asistent 4387B-110a Vaclav.Kelar@cvut.cz
Krejčí Pavel, doc. RNDr. CSc. docent, zástupce vedoucího katedry 4404B-103a Pavel.Krejci@cvut.cz
Křivková Iva, RNDr. odborný asistent 4471B-307 Iva.Krivkova@cvut.cz
Kučera Petr, doc. RNDr. CSc. docent 4466B-303 petr.kucera@fsv.cvut.cz
Ladecký Martin, Ing. doktorand 4381B-102 Martin.Ladecky@cvut.cz
Lakomá Hana, Mgr. Ph.D. odborný asistent 4467B-304 Hana.Lakoma@cvut.cz
Lamač Jan, RNDr. Ing. Ph.D. odborný asistent 4409B-205 Jan.Lamac@cvut.cz
Malechová Iva, RNDr. CSc. zástupce vedoucího katedry 5464B-111 Iva.Malechova@cvut.cz
Mayer Petr, doc. RNDr. Ph.D. docent 4385B-104a Petr.Mayer@cvut.cz
Namlyeyeva Yuliya, Mgr. Ph.D. odborný asistent 4412B-208 yuliya.namlyeyeva@fsv.cvut.cz
Nekvinda Aleš, doc. RNDr. CSc. docent 4410B-206 ales.nekvinda@fsv.cvut.cz
Nosková Jana, Dr. RNDr. odborný asistent 4408B-204 Jana.Noskova@cvut.cz
Novák Jan, Mgr. Ph.D. zaměstnanec na DPP/DPČ 4468B-302 novajan16@yahoo.com
Olivík Stanislav, Ing. Ph.D. zaměstnanec 4382B-257a Stanislav.Olivik@cvut.cz
Pultarová Ivana, doc. RNDr. Ph.D. docent 4384B-257 ivana.pultarova@fsv.cvut.cz
Rencová Monika, Mgr. Ph.D. odborný asistent 4406B-203 Monika.Rencova@cvut.cz
Runcziková Judita, Ing. doktorand 4381B-102 judita.runczikova@fsv.cvut.cz
Skalák Zdeněk, doc. RNDr. CSc. docent 4407B-202 zdenek.skalak@fsv.cvut.cz
Slámová Iva, RNDr. odborný asistent 4406B-203 Iva.Slamova@cvut.cz
Soukenka Martin, Ing. Ph.D. odborný asistent 4411B-207 Martin.Soukenka@cvut.cz
Šibrava Zdeněk, RNDr. CSc. odborný asistent 4391B-109 zdenek.sibrava@fsv.cvut.cz
Tynianskaia Valeriia, Mgr. zaměstnanec na DPP/DPČ 4468B-302  
Vacková Petra, Mgr. odborný asistent 4471B-307 Petra.Vackova@cvut.cz
Valda Lukáš zaměstnanec 3734, 9748D-2007, B-257a Lukas.Valda@cvut.cz
Vlasák Miloslav, RNDr. Ph.D. odborný asistent 4409B-205 Miloslav.Vlasak@cvut.cz
Zdražil Michal, Bc. zaměstnanec na DPP/DPČ 4468B-302 michal.zdrazil2@seznam.cz
Zindulka Ondřej, doc. RNDr. CSc. docent 4470B-306 Ondrej.Zindulka@cvut.cz
Zpět na začátekZpět na seznam

případně zkuste hledání podle abecedy

Zpět na:
stránku ČVUT
stránku fakulty

Problémy, připomínky a doporučení směrujte prosím na
webmaster@fsv.cvut.cz
Poslední změna: 17. září 2021, 09:00