Friday 17. September 2021, 14:47:36

ČVUT

České vysoké učení technické v Praze
Fakulta stavební

zpět na stránku ČVUT --- zpět na stránku fakulty

Adresář zaměstnanců

Úplné telefonní číslo má tvar (+420) 22435xxxx - linku xxxx naleznete v tabulce


Z

JménoKatedraLinkaMístnostEmail
Zahradník David, Ing.  K155   david.zahradnik@fsv.cvut.cz
Zacharda Vojtěch, Ing.  K1334603B-708 vojtech.zacharda@fsv.cvut.cz
Záleská Martina, Ing. Ph.D.  K1234688D-1045 martina.zaleska@fsv.cvut.cz
Záleská Zora, Ing.  K3759715D-2078d zaleska@fsv.cvut.cz
Záleský Jan, doc. Ing. CSc.  K1354551B-506 zalesky@fsv.cvut.cz
Záruba Pfeffermann Josef, PhDr. MgA. Ph.D.  K129 H-203 josef.zaruba.pfeffermann@fsv.cvut.cz
Zárybnická Dana  K9237943A-131 dana.zarybnicka@fsv.cvut.cz
Zatloukal Jan, Ing. Ph.D.  K2104354D-1011 jan.zatloukal@fsv.cvut.cz
Zatloukalová Jaroslava, Ing. Ph.D.  K2104913D-s120 jaroslava.zatloukalova@fsv.cvut.cz
Zažirej Stanislav, Ing.  K133 B-708 stanislav.zazirej@fsv.cvut.cz
Zbirovský Slávek  K134   slavek.zbirovsky@fsv.cvut.cz
Zdobinský Ondřej, Ing. arch. Ing.  K129   ondrej.zdobinsky@fsv.cvut.cz
Zdražil Michal, Bc.  K1014468B-302 michal.zdrazil2@seznam.cz
Zdražilová Michaela, Ing.  K1344828B-688 michaela.zdrazilova@fsv.cvut.cz
Zelenka Tomáš, Ing.  K133   tomas.zelenka@fsv.cvut.cz
Zelenková Iva  K1264521B-418 iva.zelenkova@fsv.cvut.cz
Zeman Jan, prof. Ing. Ph.D.  K1324472B-319 Jan.Zeman@cvut.cz
Zemanová Alena, Ing. Ph.D.  K135 B-570 alena.zemanova@fsv.cvut.cz
Zigler Radek, Ing. Ph.D.  K1247163A-523 zigler@fsv.cvut.cz
Zikmundová Markéta, Ing.  K1344828B-688 marketa.zikmundova@fsv.cvut.cz
Zíma Jakub, Ing.  K1334661  jakub.zima@fsv.cvut.cz
Zimová Růžena, Ing. Ph.D.  K1553881B-810 zimova@fsv.cvut.cz
Zindulka Ondřej, doc. RNDr. CSc.  K1014470B-306 Ondrej.Zindulka@cvut.cz
Zobal Ondřej, Ing. Ph.D.  K1324495D-2023a ondrej.zobal@fsv.cvut.cz
Zoula Jakub, Ing. arch.  K1295406D-2121 jakub.zoula@fsv.cvut.cz
Zukal Milan, Ing. Ph.D.  K142, K2504643, 5447B-715, D-1072 zukal@fsv.cvut.cz
Zumr David, Ing. Ph.D.  K1434774B-608 David.Zumr@cvut.cz
Zušťák Zbyněk, Ing.  K122   zbynek.zustak@fsv.cvut.cz
Zykan Radek, Ing. arch.  K1297190A-719 radek.zykan@fsv.cvut.cz
Zpět na začátekZpět na index

případně zkuste hledání podle kateder

Zpět na:
stránku ČVUT
stránku fakulty

Problémy, připomínky a doporučení směrujte prosím na
webmaster@fsv.cvut.cz
Poslední změna: 14. září 2021, 07:08