Friday 17. September 2021, 14:26:52

ČVUT

České vysoké učení technické v Praze
Fakulta stavební

zpět na stránku ČVUT --- zpět na stránku fakulty

Adresář zaměstnanců

Úplné telefonní číslo má tvar (+420) 22435xxxx - linku xxxx naleznete v tabulce


V

JménoKatedraLinkaMístnostEmail
Vacek Oldřich, RNDr. CSc.  K127   oldrich.vacek@fsv.cvut.cz
Vacková Pavla, Ing. Ph.D.  K1364760D-2062 pavla.vackova@fsv.cvut.cz
Vacková Petra, Mgr.  K1014471B-307 Petra.Vackova@cvut.cz
Václavková Jolana, Bc.  K9348747B-117 jolana.vaclavkova@fsv.cvut.cz
Vácha Vladimír, Ing.  K9148743B-226 vacha@fsv.cvut.cz
Váchal Tomáš, Ing. A. T. Ph.D.  K1224520B-527 tomas.vachal@fsv.cvut.cz
Valda Lukáš  K101, K3753734, 9748D-2007, B-257a Lukas.Valda@cvut.cz
Valdman Petr, Ing.  VR   petr.valdman@fsv.cvut.cz
Válek Martin, Ing. Ph.D.  K1324475B-310 valek@fsv.cvut.cz
Válek Michal  K137 B-684b michal.valek@fsv.cvut.cz
Valenta Petr, doc. Ing. CSc.  K1424675B-829 valenta@fsv.cvut.cz
Valentin Jan, Ing. Ph.D.  K1363880D-2052 jan.valentin@fsv.cvut.cz
Valentová Jana, doc. Ing. CSc.  K1434778B-681 valentov@fsv.cvut.cz
Valentová Soňa, Ing.  K1324495D-2023a sona.valentova@fsv.cvut.cz
Valentová Tereza, Ing.  K1364926D-2067 tereza.valentova@fsv.cvut.cz
Válková Kateřina, Ing.  K126   katerina.valkova@fsv.cvut.cz
Váňa Ondřej, Bc.  AS, AS   ondrej.vana@fsv.cvut.cz
Vaněk Adam, Ing.  K154   adam.vanek@fsv.cvut.cz
Vaněk Aleš, Ing. arch. M.Eng., Ph.D.  K1295308D-1102 ales.vanek@fsv.cvut.cz
Vaníček Ivan, prof. Ing. DrSc.  K1354540B-514 Ivan.Vanicek@cvut.cz
Vaníčková Věra  K312   vera.vanickova@fsv.cvut.cz
Váňová Petra, Ing.  K137, K1374752B-684a petra.vanova@fsv.cvut.cz
Vašíček Radek, Ing. Ph.D.  K2205518D-1106 Radek.Vasicek@cvut.cz
Vašková Jitka, doc. Ing. CSc.  K133, AS4636B-734 jitka.vaskova@fsv.cvut.cz
Vášková Andrea, Ing. arch. Ing.  K129   andrea.vaskova@fsv.cvut.cz
Vavřinová Martina  K9108776C-101 martina.vavrinova@fsv.cvut.cz
Včelová Helena, Ing.  K1334632B-732 helena.vcelova@fsv.cvut.cz
Vébr Ludvík, doc. Ing. CSc.  K1364420, 4421B-220, B-216 vebr@fsv.cvut.cz
Večeře Karel, Ing.  VR   vecere@fsv.cvut.cz
Večeřová Jana  K2205507D-1016 jana.vecerova@fsv.cvut.cz
Vejmelková Eva, doc. Ing. Ph.D.  K123, AS7129A-327 eva.vejmelkova@fsv.cvut.cz
Velebil Lukáš, Ing. Ph.D.  K1344770B-629 Lukas.Velebil@cvut.cz
Vesecký Jan, Ing.  K1334565B-877 jan.vesecky@fsv.cvut.cz
Veselá Linda, Ing. Ph.D.  K1225409B-519b Linda.Vesela@cvut.cz
Veselý Jakub, Ing.  K1324424B-217 jakub.vesely.2@fsv.cvut.cz
Veselý Zdeněk, Ing.  K155   zdenek.vesely@fsv.cvut.cz
Větrovská Barbora, Mgr.  K129   barbora.vetrovska@fsv.cvut.cz
Veverková Zuzana, Ing. Ph.D.  K1257106A-226 zuzana.veverkova@fsv.cvut.cz
Vičan Josef, Prof. Ing. CSc.  VR   josef.vican@fsv.cvut.cz
Vimmrová Alena, doc. Ing. Ph.D.  K123, K1237126A-329 vimmrova@fsv.cvut.cz
Vitásek Stanislav, Ing. Ph.D.  K1264526B-429 stanislav.vitasek@fsv.cvut.cz
Vítek Jan, prof. Ing. CSc.  K133, VR3875B-724 vitek@fsv.cvut.cz
Vitouš Jan, Ing.  K125   jan.vitous@fsv.cvut.cz
Vitvar Ondřej  K3759922D-1022 ondrej.vitvar@fsv.cvut.cz
Vitvar Tomáš, RNDr. Ph.D.  K1433739B-673 tomas.vitvar@fsv.cvut.cz
Vlach Tomáš, Ing.  K1247185A-418 Tomas.Vlach@cvut.cz
Vlasák Miloslav, RNDr. Ph.D.  K1014409B-205 Miloslav.Vlasak@cvut.cz
Vlčková Renata, Ing.  K9248753B-113 renata.vlckova@fsv.cvut.cz
Vnuk Radovan, Ing.  K122   radovan.vnuk@fsv.cvut.cz
Vocetková Soňa  K9108775C-101 sona.vocetkova@fsv.cvut.cz
Vočková Hana, Ing. arch.  K129   hana.vockova@fsv.cvut.cz
Vodička Jan, doc. Ing. CSc.  K1334622B-722 jan.vodicka@fsv.cvut.cz
Vogel Tomáš, prof. Ing. CSc.  K141, VR4341B-823 vogel@fsv.cvut.cz
Vokál Marek, Ing.  K1334565B-877 marek.vokal@fsv.cvut.cz
Vokrouhlík Zbyněk  K2205500  zbynek.vokrouhlik@fsv.cvut.cz
Vokurka Adam, Ing. Ph.D.  K143, K9254750B-610 vokurka@fsv.cvut.cz
Vondráčková Simona, Ing. arch. Ph.D.  K127 A-818 simona.vondrackova@fsv.cvut.cz
Vondruška Michal, Ing. Ph.D.  K1264817B-422 michal.vondruska@fsv.cvut.cz
Vonka Martin, Ing. Ph.D.  K1247165A-521 martin.vonka@fsv.cvut.cz
Vopatová Kristýna, Ing.  K1344763B-620 kristyna.vopatova@fsv.cvut.cz
Vorel Ivan, doc. Ing. arch. CSc.  K1277925A-830 ivan.vorel@fsv.cvut.cz
Vorel Jan, doc. Ing. Ph.D.  K1324375D-2016 jan.vorel@fsv.cvut.cz
Voříšek Jan, Ing.  K132   jan.vorisek@fsv.cvut.cz
Voříšek Pavel, Ing.  K1374755B-684b pavel.vorisek@fsv.cvut.cz
Vostatková Žaneta, Ing.  K144   zaneta.vostatkova@fsv.cvut.cz
Votrubová Jana, Ing. Ph.D.  K1414355D-2090 jana.votrubova@fsv.cvut.cz
Vozáb Jan, Ing.  K132   jan.vozab@fsv.cvut.cz
Vráblík Lukáš, doc. Ing. Ph.D.  K1334630B-728 lukas.vrablik@fsv.cvut.cz
Vrána Michal, Ing.  K1434751B-670 michal.vrana@fsv.cvut.cz
Vrba Pavel, Ing.  K1334661B-816 pavel.vrba@fsv.cvut.cz
Vrchotický Jiří  K3137953A-s224 jiri.vrchoticky@fsv.cvut.cz
Vůjtěch Jakub, Ing.  K1344828B-688 jakub.vujtech@fsv.cvut.cz
Vůjtěch Jan, Ing.  K1344828B-688 jan.vujtech@fsv.cvut.cz
Vydra Vítězslav, doc. RNDr. CSc.  K1027914A-625a vydra@fsv.cvut.cz
Vychytil Jaroslav, Ing. Bc. Ph.D.  K1247159A-527b jaroslav.vychytil@fsv.cvut.cz
Vyskočil Zdeněk, Ing. Ph.D.  K1553851B-920 zdenek.vyskocil@fsv.cvut.cz
Vytlačil Dalibor, doc. Ing. CSc.  K1284507B-402 vytlacil@fsv.cvut.cz
Zpět na začátekZpět na index

případně zkuste hledání podle kateder

Zpět na:
stránku ČVUT
stránku fakulty

Problémy, připomínky a doporučení směrujte prosím na
webmaster@fsv.cvut.cz
Poslední změna: 11. září 2021, 05:36