Friday 17. September 2021, 14:55:01

ČVUT

České vysoké učení technické v Praze
Fakulta stavební

zpět na stránku ČVUT --- zpět na stránku fakulty

Adresář zaměstnanců

Úplné telefonní číslo má tvar (+420) 22435xxxx - linku xxxx naleznete v tabulce


S

JménoKatedraLinkaMístnostEmail
Salák Jan, Ing. CSc.  K1354908B-512 salak@fsv.cvut.cz
Salák Martin, Ing.  K1334603B-708 martin.salak@fsv.cvut.cz
Saláková Ditta, Ing.  K9218756C-114 ditta.salakova@fsv.cvut.cz
Samek Daniel, Ing.  K133   daniel.samek.1@fsv.cvut.cz
Sapíková Edita, Ing. arch.  K129   edita.sapikova@fsv.cvut.cz
Satrapa Ladislav, doc. Ing. CSc.  K1424618B-718 satrapa@fsv.cvut.cz
Sedláček Miloš  K9267140A-136 milos.sedlacek@fsv.cvut.cz
Sedláček Miroslav, doc. Ing. CSc.  K1264529B-426 sedlacek@fsv.cvut.cz
Sedláková Radomíra, doc. Ing. arch. CSc.  K1297903A-831 radomira.sedlakova@fsv.cvut.cz
Seidl Jan, Ing.  K154 B-926 jan.seidl@fsv.cvut.cz
Seidl Michal, Ing. Ph.D.  K1544800B-814 michal.seidl@fsv.cvut.cz
Sejbalová Eva, RNDr.  K9218757C-115 sejbal@fsv.cvut.cz
Semerák Petr, doc. Ing. Ph.D.  K1027921A-639 semerakp@fsv.cvut.cz
Scheinherrová Lenka, Ing. Ph.D.  K1239785A-337 lenka.scheinherrova@fsv.cvut.cz
Schmidt Jaroslav, Ing.  K1324659B-332 jaroslav.schmidt@fsv.cvut.cz
Schneiderová Heralová Renáta, prof. Ing. Ph.D.  K126, VR4525B-417 heralova@fsv.cvut.cz
Schreiberová Hana, Ing.  K1334634B-733 hana.schreiberova@fsv.cvut.cz
Schůtová Petra, Ing.  K124 A-535 petra.schutova@fsv.cvut.cz
Schwarzová Pavla, Ing. Ph.D.  K1434744B-612 pavla.schwarzova@fsv.cvut.cz
Sidiropulu Janků Kateřina, Mgr. Ph.D.  K129   katerina.sidiropulu.janku@fsv.cvut.cz
Sinecký Petr  K3758790D-2078e sinecky@fsv.cvut.cz
Sinha Ray Saunak, MSc.  K143   saunak.sinha.ray@fsv.cvut.cz
Skácelíková Jana, Ing.  K155   jana.skacelikova@fsv.cvut.cz
Skala Vojtěch, Ing.  K1414668B-824 vojtech.skala@fsv.cvut.cz
Skála David, Ing. arch.  K129   david.skala@fsv.cvut.cz
Skalák Zdeněk, doc. RNDr. CSc.  K1014407B-202 zdenek.skalak@fsv.cvut.cz
Skalová Veronika, Ing.  K1414668B-824 veronika.skalova@fsv.cvut.cz
Sklenář Petr, Ing. Ph.D.  K1414671B-817 Petr.Sklenar@cvut.cz
Skořepa Zdeněk, Dr. Ing.  K1544660B-927 skorepa@fsv.cvut.cz
Slabý Petr, doc. Ing. CSc.  K1364416B-211 slaby@fsv.cvut.cz
Sladká Zdeňka  K2505445D-1077 sladka@fsv.cvut.cz
Slámová Iva, RNDr.  K1014406B-203 Iva.Slamova@cvut.cz
Slanařová Pavlína  K9338732B-160b pavlina.slanarova@fsv.cvut.cz
Slavíčková Kateřina, Ing. Ph.D.  K1443878B-705a Katerina.Slavickova@cvut.cz
Slouka Jan  K2104351D-1012 jan.slouka@fsv.cvut.cz
Slovák Jiří, RNDr.  K210   jiri.slovak@fsv.cvut.cz
Smejkal Karel, Ing. Ph.D.  K129 H-203 karel.smejkal@fsv.cvut.cz
Smělá Renáta  K1544782B-909 smela@fsv.cvut.cz
Smola Josef, Ing. arch.  K129 D-1101 josef.smola@fsv.cvut.cz
Smolík Jiří, Ing. arch.  K129   jiri.smolik@fsv.cvut.cz
Smutný Dalibor, prof. Akad. mal.  K1297199A-734 dalibor.smutny@fsv.cvut.cz
Smutný Marian, Ing.  K128   marian.smutny@fsv.cvut.cz
Sněhota Michal, doc. Ing. Ph.D.  K1434748B-680 michal.snehota@fsv.cvut.cz
Sobotková Martina, Ing. Ph.D.  K1434599B-609 martina.sobotkova@fsv.cvut.cz
Sochorová Ilona  K1299791  ilona.sochorova@fsv.cvut.cz
Sokol Zdeněk, Ing. Ph.D.  K1344767B-619 sokol@fsv.cvut.cz
Somr Michael, Ing. Ph.D.  K1324498B-380 michael.somr@fsv.cvut.cz
Souček Jiří, Ing.  K1424613B-826 jiri.soucek.2@fsv.cvut.cz
Souček Martin, Ing. arch.  K129   martin.soucek.2@fsv.cvut.cz
Soukenka Martin, Ing. Ph.D.  K1014411B-207 Martin.Soukenka@cvut.cz
Soukup Petr, Ing. Ph.D.  K1554860, 4651B-814, C-s112 soukup@fsv.cvut.cz
Soural Marcel, Ing.  VR   marcel.soural@fsv.cvut.cz
Sovják Radoslav, doc. Ing. Bc. Ph.D.  K2104941D-1009 sovjak@fsv.cvut.cz
Spálenský Robert, Ing.  K134   robert.spalensky@fsv.cvut.cz
Spurný Jakub, Ing.  K1257119A-s126 jakub.spurny@fsv.cvut.cz
Srbková Růžena  K311    
Stančík Vojtěch, Ing.  K134, K1343744B-625 vojtech.stancik@fsv.cvut.cz
Staněk David, Ing.  K125   david.stanek@fsv.cvut.cz
Starý Vojtěch, Ing.  K126   vojtech.stary@fsv.cvut.cz
Stašek Jakub, Ing.  K1434746B-606 jakub.stasek@fsv.cvut.cz
Stejskal Jakub, Ing.  K134   jakub.stejskal@fsv.cvut.cz
Stibůrková Běla, Ing. CSc.  K1247160A-526 stiburko@fsv.cvut.cz
Stojan Daniel, Ing. arch.  K127, K1277933A-824 daniel.stojan@fsv.cvut.cz
Stoyka Maryana  K311    
Stránský David, doc. Ing. Ph.D.  K1445412D-1076 stransky@fsv.cvut.cz
Stránský Jiří, Ing.  K129   jiri.stransky@fsv.cvut.cz
Stránský Martin, Ing.  K126 B-430 Martin.Stransky@cvut.cz
Strejc Jakub, Ing. arch.  K129   jakub.strejc@fsv.cvut.cz
Stropnický Martin  K125   martin.stropnicky@fsv.cvut.cz
Strouhal Luděk, Ing. Ph.D.  K1434746B-606 ludek.strouhal@fsv.cvut.cz
Střelbová Lenka, Ing.  K122   lenka.strelbova@fsv.cvut.cz
Střelcová Iveta, Ing. Ph.D.  K1263872B-425 iveta.strelcova@fsv.cvut.cz
Studnička Jiří, prof. Ing. DrSc.  K1344761B-689 studnicka@fsv.cvut.cz
Stupáková Eva  K9218763C-112 stupakov@fsv.cvut.cz
Stupková Lucie, Ing.  K122   lucie.stupkova@fsv.cvut.cz
Suk Tomáš, Ing.  K1544807B-965 tomas.suk@fsv.cvut.cz
Suldovská Olga  K9348746B-118 olga.suldovska@fsv.cvut.cz
Sůra Miroslav, Ing. CSc.  K1284515B-408 sura@fsv.cvut.cz
Svatoš Jindřich, doc. Ing. arch.  K1295305D-2117 jindrich.svatos@fsv.cvut.cz
Svoboda Jiří, Ing. Ph.D.  K2205504D-1106 jiri.svoboda@fsv.cvut.cz
Svoboda Lukáš, Ing.  K1414669B-819 lukas.svoboda.2@fsv.cvut.cz
Svoboda Pavel, doc. Ing. CSc.  K1224591B-522 pavel.svoboda@fsv.cvut.cz
Svoboda Zbyněk, doc. Dr. Ing.  K1247156A-529 svobodaz@fsv.cvut.cz
Svobodová Nicole, Ing.  K133   nicole.svobodova@fsv.cvut.cz
Sýkora Jan, doc. Ing. Ph.D.  K1324375D-2016 jan.sykora.1@fsv.cvut.cz
Sýkora Jaroslav, prof. Ing. arch. DrSc.  K1297192A-721 jaroslav.sykora@fsv.cvut.cz
Synek Jaroslav, Ing. Ph.D.  K1224621B-530 jaroslav.synek@fsv.cvut.cz
Sýs Vojtěch, Ing.  K142   vojtech.sys@fsv.cvut.cz
Zpět na začátekZpět na index

případně zkuste hledání podle kateder

Zpět na:
stránku ČVUT
stránku fakulty

Problémy, připomínky a doporučení směrujte prosím na
webmaster@fsv.cvut.cz
Poslední změna: 31. srpna 2021, 13:57