Friday 17. September 2021, 15:21:11

ČVUT

České vysoké učení technické v Praze
Fakulta stavební

zpět na stránku ČVUT --- zpět na stránku fakulty

Adresář zaměstnanců

Úplné telefonní číslo má tvar (+420) 22435xxxx - linku xxxx naleznete v tabulce


P

JménoKatedraLinkaMístnostEmail
Pácalová Radka  K9248755B-111a radka.pacalova@fsv.cvut.cz
Pacina Jan, doc. Ing. Ph.D.  K155 B-866 jan.pacina@fsv.cvut.cz
Pacovská Dana, Ing.  K2205507D-1016 pacovska@fsv.cvut.cz
Pacovský Jaroslav, prof. Ing. CSc.  K2205502D-1016 pacovsky@fsv.cvut.cz
Padevět Pavel, doc. Ing. Ph.D.  K1324484D-2019 pavel.padevet@fsv.cvut.cz
Palán Ladislav, Ing. Ph.D.  K141   ladislav.palan@fsv.cvut.cz
Panáček Michal, Mgr.  K132   michal.panacek@fsv.cvut.cz
Pánek Petr, Ing. Ph.D.  K1364418B-214 petr.panek@fsv.cvut.cz
Papež Karel, doc. Ing. CSc.  K1257110A-222 papez@fsv.cvut.cz
Páral Roman  K3759937D-2079 roman.paral@fsv.cvut.cz
Párová Mária, Ing. Ph.D.  K1225409B-519b parova@fsv.cvut.cz
Pařízek Karel  K3134937D-s140 karel.parizek@fsv.cvut.cz
Paschopoulos Charalampos, Ing.  K132   charalampos.paschopoulos@fsv.cvut.cz
Pastorek Jaroslav, Ing.  K1414389D-2098 Jaroslav.Pastorek@cvut.cz
Patzák Bořek, prof. Dr. Ing.  K132, K922, VR4501B-321 Borek.Patzak@cvut.cz
Pavelcová Veronika, Ing.  K135 B-504 veronika.pavelcova@fsv.cvut.cz
Pavelka Karel, Ing.  K155, K1555418B-917 Karel.Pavelka@cvut.cz
Pavelka Karel, prof. Dr. Ing.  K155, K356, K923, VR3865B-815 karel.pavelka@fsv.cvut.cz
Pavelková Romana  K1554648B-807 romana.pavelkova@fsv.cvut.cz
Pavlík Zbyšek, prof. Ing. Ph.D.  K1234371D-1048a pavlikz@fsv.cvut.cz
Pavlíková Milena, prof. Ing. Ph.D.  K1234688D-1045 milena.pavlikova@fsv.cvut.cz
Pavlová Jana  K1284514B-403 pavlova@fsv.cvut.cz
Pavlů Tereza, Ing. Ph.D.  K1245029A-421 Tereza.Pavlu@cvut.cz
Pazderka Jiří, doc. Ing. Ph.D.  K124, AS, AS7170A-517 jiri.pazderka@fsv.cvut.cz
Pažourková Eva, Ing.  K1414672B-821 eva.pazourkova@fsv.cvut.cz
Pecová Iva  K9348745B-119 iva.pecova@fsv.cvut.cz
Pechar Ondřej, Ing. arch.  K129   ondrej.pechar@fsv.cvut.cz
Pechová Pavla, Ing. Ph.D.  K1257113A-122 pavla.pechova@fsv.cvut.cz
Pelech Marcel, Ing.  K124   marcel.pelech@fsv.cvut.cz
Penc Antonín  K312   antonin.penc@fsv.cvut.cz
Pešek Ondřej, Ing.  K155 B-919 ondrej.pesek@fsv.cvut.cz
Pešková Šárka, Ing. Ph.D.  K2104480B-315 sarka.peskova@fsv.cvut.cz
Pešková Zuzana, prof. Ing. arch. Ph.D.  K129, K921, VR5301D-2113 zuzana.peskova@fsv.cvut.cz
Petreje Marek, Ing.  K143   marek.petreje@fsv.cvut.cz
Petrželka Luboš  K3128740, 5469C-s149 lubos.petrzelka@fsv.cvut.cz
Petřík Martin, Ing. Ph.D.  K1334620B-720 martin.petrik@fsv.cvut.cz
Petříková Michaela, Ing.  K123, K1238754D-1015 michaela.petrikova@fsv.cvut.cz
Petýrek Michal, Ing.  K137 B-617 michal.petyrek@fsv.cvut.cz
Picek Tomáš, Ing. Ph.D.  K141, K2504340D-2095 Tomas.Picek@cvut.cz
Pickenhan František  K841, K853   frantisek.pickenhan@fsv.cvut.cz
Pickenhanová Libuše  K841, K853   libuse.pickenhanova@fsv.cvut.cz
Pilařová Eliška, Ing.  K220   pilareli@fsv.cvut.cz
Pilát Pavel, Ing.  VR   pavel.pilat@fsv.cvut.cz
Pitelková Daniela, Ing.  K124 A-630 daniela.pitelkova@fsv.cvut.cz
Pivák Adam, Ing.  K123   adam.pivak@fsv.cvut.cz
Plaček Otcovská Tereza, Ing.  K1324495D-2023a tereza.otcovska@fsv.cvut.cz
Plachý Tomáš, Ing. Ph.D.  K1324401B-311 plachy@fsv.cvut.cz
Podojil Adam, Mgr.  K135   adam.podojil@fsv.cvut.cz
Pohl Christoph, Dipl. Ing.  K132   christoph.pohl@fsv.cvut.cz
Pohl Karel, Ing. Ph.D.  K1324496B-309 karel.pohl@fsv.cvut.cz
Pojar Jan, Ing.  K1263873B-421 jan.pojar@fsv.cvut.cz
Pokorná Věra  K1324487B-324 pokorna@fsv.cvut.cz
Pokorný Marek, Ing. Ph.D.  K1247153A-628 marek.pokorny@fsv.cvut.cz
Pokorný Petr, Ing. Ph.D.  K1027906A-618 petr.pokorny@fsv.cvut.cz
Poláčková Vlasta, Ing. arch.  VR   vlasta.polackova@fsv.cvut.cz
Polák Aleš, Ing.  K1247166A-520 ales.polak@fsv.cvut.cz
Polák Karel, Ing. Ph.D.  K1225461B-531 karel.polak@fsv.cvut.cz
Polák Michal, prof. Ing. CSc.  K132, AS, AS4476B-314 polak@fsv.cvut.cz
Pollert Jaroslav, prof. Ing. DrSc.  K2504367D-1078 pollert@fsv.cvut.cz
Pollert Jaroslav, prof. Ing. Ph.D.  K1444334D-1079 Jaroslav.Pollert@cvut.cz
Poloprutský Zdeněk, Ing.  K155, K1554645B-811 zdenek.poloprutsky@fsv.cvut.cz
Pommer Vojtěch, Ing.  K1237956A-337 vojtech.pommer@fsv.cvut.cz
Pondělíček Michael, Mgr. Ph.D.  K127   michael.pondelicek@fsv.cvut.cz
Popelová Lenka, doc. Ing. arch. Ph.D.  K1295477, 5406D-2112 lenka.popelova@fsv.cvut.cz
Popenková Miloslava, Ing. CSc.  K122, K9144589B-528 miloslava.popenkova@fsv.cvut.cz
Pospíchal Václav, Ing. Ph.D.  K1223980B-529 pospich@fsv.cvut.cz
Pospíšil František, Ing. arch. Ph.D.  K1277929A-828b frantisek.pospisil@fsv.cvut.cz
Pospíšil Jakub, Ing. arch.  K129   Jakub.Pospisil@cvut.cz
Pospíšil Jiří, Bc.  K137   jiri.pospisil.1@fsv.cvut.cz
Pospíšil Jiří, prof. Ing. CSc.  K1544734B-904 pospisil@fsv.cvut.cz
Pospíšil Stanislav, Doc. Ing. Ph.D.  VR   stanislav.pospisil@fsv.cvut.cz
Postler Štěpán, Ing.  K375, K3779781D-2025 stepan.postler@fsv.cvut.cz
Pošmourný Jiří, Ing. arch.  K1297197A-725 jiri.posmourny@fsv.cvut.cz
Pošva Rudolf, PhDr. CSc.  K1297193A-722 rudolf.posva@fsv.cvut.cz
Potrebuješ Marek, Ing.  K133   marek.potrebujes@fsv.cvut.cz
Povýšil Bohdan, Ing.  K126   bohdan.povysil@fsv.cvut.cz
Prajzlerová Irena  K1344773B-633 irena.prajzlerova@fsv.cvut.cz
Princ Tomáš, Ing.  K143, K1433725B-678 tomas.princ@fsv.cvut.cz
Procházka Jaromír, doc. Ing. CSc.  K1544783B-910 jaromir.prochazka@fsv.cvut.cz
Procházka Jaroslav, prof. Ing. CSc.  K1334633B-736 jaroslav.prochazka@fsv.cvut.cz
Procházka Michal, Ing. Ph.D.  K1224720B-519a prochmi2@fsv.cvut.cz
Procházková Blanka, Ing.  K122 B-526 blanka.prochazkova@fsv.cvut.cz
Procházková Danuše, doc. RNDr. DrSc.  K1347964  Danuse.Prochazkova@fs.cvut.cz
Prostějovská Zita, doc. Ing. Ph.D.  K1264326B-423 zita.prostejovska@fsv.cvut.cz
Prošek Zdeněk, Ing. Ph.D.  K1324495D-2023a zdenek.prosek@fsv.cvut.cz
Prouza Roman  K305   roman.prouza@fsv.cvut.cz
Pruška Jan, doc. Dr. Ing.  K135, VR, AS4547B-518 Jan.Pruska@cvut.cz
Prušková Kristýna, Ing.  K128 B-409 kristyna.pruskova@fsv.cvut.cz
Příbramský Vladimír, Ing.  K1334565B-877 vladimir.pribramsky@fsv.cvut.cz
Příhodová Kateřina  K9269747A-134 katerina.prihodova@fsv.cvut.cz
Pultarová Ivana, doc. RNDr. Ph.D.  K1014384B-257 ivana.pultarova@fsv.cvut.cz
Pustějovský Jan, Ing. Ph.D.  K1295477D-2112 jan.pustejovsky@fsv.cvut.cz
Pytel Jan, Ing. Ph.D.  K1554644B-802 jan.pytel@fsv.cvut.cz
Zpět na začátekZpět na index

případně zkuste hledání podle kateder

Zpět na:
stránku ČVUT
stránku fakulty

Problémy, připomínky a doporučení směrujte prosím na
webmaster@fsv.cvut.cz
Poslední změna: 01. září 2021, 19:51