Friday 17. September 2021, 14:11:33

ČVUT

České vysoké učení technické v Praze
Fakulta stavební

zpět na stránku ČVUT --- zpět na stránku fakulty

Adresář zaměstnanců

Úplné telefonní číslo má tvar (+420) 22435xxxx - linku xxxx naleznete v tabulce


M

JménoKatedraLinkaMístnostEmail
Máca Jiří, prof. Ing. CSc.  K132, K910, VR4500, 8777C-101, B-325 maca@fsv.cvut.cz
Macalíková Zuzana, Ing.  K9257103B-225 zuzana.macalikova@fsv.cvut.cz
Macek Daniel, doc. Ing. Ph.D.  K126, K9114529B-415 daniel.macek@fsv.cvut.cz
Macke Radek, Mgr. MgA.  K129   radek.macke@fa.cvut.cz
Madar Ondřej, Ing. arch.  K127   ondrej.madar@fsv.cvut.cz
Maděra Jiří, doc. Ing. Ph.D.  K123, K1237127A-330a madera@fsv.cvut.cz
Mádle Vladimír  K3133738D-s141a vladimir.madle@fsv.cvut.cz
Macháček Josef, prof. Ing. DrSc.  K1344916B-623 machacek@fsv.cvut.cz
Macháček Michael, Ing.  K132   michael.machacek@fsv.cvut.cz
Macho Martin, Ing.  K1344828B-688 martin.macho@fsv.cvut.cz
Machovec Jan, Ing.  K2104913D-s120 jan.machovec@fsv.cvut.cz
Machů Jana  K9338734C-108 jana.machu@fsv.cvut.cz
Malát Richard, RNDr. Ph.D.  K1354353B-568 richard.malat@fsv.cvut.cz
Malečková Karolína  K1554648B-807 karolina.maleckova@fsv.cvut.cz
Malechová Iva, RNDr. CSc.  K1015464B-111 Iva.Malechova@cvut.cz
Malík Zdenko, Ing.  K1247155A-530 Zdenko.Malik@cvut.cz
Malinová Veronika, Ing.  K126   veronika.malinova@fsv.cvut.cz
Malinová Zuzana  K9338734C-108 zuzana.malinova@fsv.cvut.cz
Mára Michal, Ing. Ph.D.  K2103845D-1014 michal.mara@fsv.cvut.cz
Marek Bořivoj, Mgr.  K105   borivoj.marek@fsv.cvut.cz
Mareš Jiří, Ing. Ph.D.  K1344773B-633 jiri.mares@fsv.cvut.cz
Mariaková Diana, Ing.  K1247181A-421 diana.mariakova@fsv.cvut.cz
Mariánek Daniel  K3754379D-1028 daniel.marianek@fsv.cvut.cz
Markarjanová Zepjur  K312   zepjur.markarjanova@fsv.cvut.cz
Márová Eva, Ing. Ph.D.  K136, K2104760D-2062 eva.marova@fsv.cvut.cz
Maršík Václav, Ing.  K2104356D-1010 vaclav.marsik@fsv.cvut.cz
Martincová Petra, Mgr.  K1044795B-263b petra.martincova@fsv.cvut.cz
Martínek Josef  K311    
Marušiak Šimon, Ing.  K123   simon.marusiak@fsv.cvut.cz
Marytová Zuzana, Ing. arch.  K129   zuzana.marytova@fsv.cvut.cz
Masná Kateřina  K1277926A-829 katerina.masna@fsv.cvut.cz
Masnicová Danuše  K9338722B-161a danuse.masnicova@fsv.cvut.cz
Masopust Jan, doc. Ing. CSc.  K1354549B-510 jan.masopust.1@fsv.cvut.cz
Máša Petr, Ing. arch.  K129   petr.masa@fsv.cvut.cz
Matějka Petr, Ing. Ph.D.  K126, K9107999, 5414C-101, B-472 petr.matejka@fsv.cvut.cz
Matoušek Václav, prof. Dr. Ing.  K1414673B-818 v.matousek@fsv.cvut.cz
Matoušková Eva, Ing. Ph.D.  K155, K3564596B-813 eva.matouskova@fsv.cvut.cz
Mayer Petr, doc. RNDr. Ph.D.  K1014385B-104a Petr.Mayer@cvut.cz
Mazanec Vojtěch, Ing. arch. Ph.D.  K1257115A-124 Vojtech.Mazanec@cvut.cz
Med Tomáš, Ing. arch. Ph.D.  K1295477D-2112 tomas.med@fsv.cvut.cz
Medová Lucie, Ing. et Ing. arch.  K129   lucie.medova@fsv.cvut.cz
Medveď Igor, prof. RNDr. Ph.D.  K1233844D-1048 igor.medved@fsv.cvut.cz
Melčáková Štěpánka, Mgr.  K9269786A-134 stepanka.melcakova@fsv.cvut.cz
Melzerová Lenka, doc. Ing. Ph.D.  K1325438B-309 melzerov@fsv.cvut.cz
Menčlová Běla, Ing. arch.  K1297191A-720 bela.menclova@fsv.cvut.cz
Mertenová Kateřina, Ing. Ph.D.  K1247158A-527a katerina.mertenova@fsv.cvut.cz
Mervart Leoš, prof. Dr. Ing. DrSc.  K1554805B-916 mervart@fsv.cvut.cz
Mésaroš Peter, doc. Ing. PhD.  VR   peter.mesaros@fsv.cvut.cz
Měšťanová Dana, doc. Ing. CSc.  K1264522B-416 dana.mestanova@fsv.cvut.cz
Mezera Jiří  K1294779D-1092 jiri.mezera@fsv.cvut.cz
Mičeková Alena  K129   alena.micekova@fsv.cvut.cz
Mihál Martin  K311    
Michal Ondřej, Ing.  K154 B-925 ondrej.michal@fsv.cvut.cz
Michel-Schneider Ulrike, MBA  K210   ulrike.michel-schneider@fsv.cvut.cz
Mikeš Karel, Ing. Ph.D.  K1343877B-621 mikes@fsv.cvut.cz
Miklas Petr, Ing.  K133   petr.miklas@fsv.cvut.cz
Mikš Antonín, prof. RNDr. CSc.  K1024948D-2047 miks@fsv.cvut.cz
Mildner Martin, Bc.  K1237102D-1015 martin.mildner@fsv.cvut.cz
Mizera Jakub, Ing. arch.  K129   jakub.mizera@fsv.cvut.cz
Mlsnová Kateřina, Ing.  K129   katerina.mlsnova@fsv.cvut.cz
Molnár Zdeněk, prof. Ing. CSc.  K126   zdenek.molnar@fsv.cvut.cz
Mondschein Petr, Ing. Ph.D.  K1363880D-2052 petr.mondschein@fsv.cvut.cz
Moravcová Petra  K9237941A-130 petra.moravcova@fsv.cvut.cz
Mottl Martin, Ing.  K124, AS D-1019, A-530 martin.mottl@fsv.cvut.cz
Mózer Vladimír, doc. Ing. Ph.D.  K124   Vladimir.Mozer@cvut.cz
Mrázková Kateřina  K1344772B-631 katerina.mrazkova@fsv.cvut.cz
Mukařovský Jan, Ing. Ph.D.  K1247164A-522 jan.mukarovsky@fsv.cvut.cz
Musil Luboš, Ing.  K133, AS4622B-722 lubos.musil@fsv.cvut.cz
Mužík Jan, doc. Ing. arch. CSc.  K1277935A-822 muzikja1@fsv.cvut.cz
Myslín Josef, Ing.  K128   josef.myslin@fsv.cvut.cz
Myslivec Vladimír  K3133747D-s134 vladimir.myslivec@fsv.cvut.cz
Zpět na začátekZpět na index

případně zkuste hledání podle kateder

Zpět na:
stránku ČVUT
stránku fakulty

Problémy, připomínky a doporučení směrujte prosím na
webmaster@fsv.cvut.cz
Poslední změna: 31. července 2021, 18:58