Friday 17. September 2021, 15:56:31

ČVUT

České vysoké učení technické v Praze
Fakulta stavební

zpět na stránku ČVUT --- zpět na stránku fakulty

Adresář zaměstnanců

Úplné telefonní číslo má tvar (+420) 22435xxxx - linku xxxx naleznete v tabulce


K

JménoKatedraLinkaMístnostEmail
Kabele Karel, prof. Ing. CSc.  K125, K926, VR7104A-227b kabele@fsv.cvut.cz
Kabele Petr, prof. Ing. Ph.D.  K1324485B-328 petr.kabele@fsv.cvut.cz
Kabelková Ivana, doc. Dr. Ing.  K1444605B-703 kabelkova@fsv.cvut.cz
Kabilková Veronika  K9228739C-105 veronika.kabilkova@fsv.cvut.cz
Kabrhel Michal, doc. Ing. Ph.D.  K125, K1257107A-225 michal.kabrhel@fsv.cvut.cz
Kabrhelová Hana, Ing. Ph.D.  K1257109A-223 hana.kabrhelova@fsv.cvut.cz
Kábrtová Lidmila, Mgr.  K9267944A-134 lidmila.kabrtova@fsv.cvut.cz
Kačmaříková Veronika, Ing. Ph.D.  K1247154D-2044 veronika.kacmarikova@fsv.cvut.cz
Kadeřábková Božena, doc. Ing. CSc.  K1263748B-427a kaderabb@fsv.cvut.cz
Kaiser Jiří, Ing. Ph.D.  K1284508B-406 jiri.kaiser@fsv.cvut.cz
Kalčev Petr, Ing. Ph.D.  K1264524B-427 petr.kalcev@fsv.cvut.cz
Kalivoda Ladislav, doc. Ing. arch. CSc.  K129 D-1101 ladislav.kalivoda@fsv.cvut.cz
Kameníková Hana  K9218768C-113 hana.kamenikova@fsv.cvut.cz
Kaňkovský Aleš, Ing.  K124   ales.kankovsky@fsv.cvut.cz
Kapicová Adéla, Ing.  K123   adela.kapicova@fsv.cvut.cz
Kaplan Ivan, doc. Ing. arch.  K1277932A-825 ivan.kaplan@fsv.cvut.cz
Kára Robin  K137, K9157142A-142 robin.kara@fsv.cvut.cz
Karásek Jiří, doc. Ing. Ph.D.  K1264531B-428 jiri.karasek@fsv.cvut.cz
Kareš Jakub, Ing.  K1364413B-209 Jakub.Kares@cvut.cz
Karvánková Markéta  K1324490B-326 marketa.karvankova@fsv.cvut.cz
Kasalický Jaroslav  K1364904D-2055 jaroslav.kasalicky@fsv.cvut.cz
Kašpar Jan, Ing. arch. Ph.D.  K129, AS, AS7904A-740 jan.kaspar@fsv.cvut.cz
Kašpar Tomáš, Ing.  K1424674B-778 Tomas.Kaspar@cvut.cz
Kašpar Vladimír  K2205510D-1105 kasparv@fsv.cvut.cz
Kašpar Vlastislav, Ing.  K143   vlastislav.kaspar@fsv.cvut.cz
Kavka Petr, Ing. Ph.D.  K1434774B-608 petr.kavka@fsv.cvut.cz
Keclík Jiří, Ing.  K133   jiri.keclik@fsv.cvut.cz
Kelar Václav, RNDr. CSc.  K1014387B-110a Vaclav.Kelar@cvut.cz
Kellevová Margarita  K3124318, 8741  margarita.kellevova@fsv.cvut.cz
Kellnerová Renáta  K1257105A-227a renata.kellnerova@fsv.cvut.cz
Keppert Martin, doc. Ing. Ph.D.  K1237126A-329 martin.keppert@fsv.cvut.cz
Kheml Přemysl, Ing.  K210   premysl.kheml@fsv.cvut.cz
Kherbhek Rahaf  K129   rahaf.kherbhek@fsv.cvut.cz
Khmurovska Yuliia, Mgr. Ph.D.  K1334628B-782a yuliia.khmurovska@fsv.cvut.cz
Kladivová Linda, Ing.  K155   linda.kladivova@fsv.cvut.cz
Klapalová Hana, Ing. arch. Ph.D.  K1295305D-2117 hana.klapalova@fsv.cvut.cz
Klátová Věra  K9237940A-129 vera.klatova@fsv.cvut.cz
Klečka Karel, Ing.  K126   karel.klecka@fsv.cvut.cz
Kletečka Michal, Ing.  K125   michal.kletecka@fsv.cvut.cz
Klingorová Irena, Ing. arch.  K127   irena.klingorova@fsv.cvut.cz
Klozar Filip, Ing. arch.  K129    
Knytl Luboš, doc. Ing. arch.  K1295321D-2114 lubos.knytl@fsv.cvut.cz
Kobetičová Klára, RNDr. Ph.D.  K123 D-1008 klara.kobeticova@fsv.cvut.cz
Kočí Jan, Ing. Ph.D.  K1237130A-325 jan.koci@fsv.cvut.cz
Kočí Václav, Ing. Ph.D.  K1237125A-328 vaclav.koci@fsv.cvut.cz
Kočka Adolf  K3134934D-s136 adolf.kocka@fsv.cvut.cz
Kočková Eliška, Ing.  K1325326D-2034 eliska.kockova@fsv.cvut.cz
Kodrasová Irena, Ing.  K9338727B-160a irena.kodrasova@fsv.cvut.cz
Kohoutková Alena, prof. Ing. CSc.  K133, VR3740B-735 akohout@fsv.cvut.cz
Kohut Olena, Mgr.  K102   olena.kohut@fsv.cvut.cz
Kokeš Pavel, Ing.  K1245426D-2044 pavel.kokes@fsv.cvut.cz
Kolář Karel, doc. Ing. CSc.  K2104959, 4376D-1025 karel.kolar@fsv.cvut.cz
Kolář Petr, Mgr. A.  K129   petr.kolar.1@fsv.cvut.cz
Kolář Vilém, Ing.  K154   vilem.kolar@fsv.cvut.cz
Kolářová Daniela  K1324655B-327 daniela.kolarova@fsv.cvut.cz
Kolísko Jiří, doc. Ing. Ph.D.  VR   jiri.kolisko@fsv.cvut.cz
Komlev Vitalii, Mgr.  K134   vitalii.komlev@fsv.cvut.cz
Koňáková Dana, Ing. Ph.D.  K1237129A-327 dana.konakova@fsv.cvut.cz
Konfršt Jiří, Ing. Ph.D.  K102, K1027920A-640 jiri.konfrst@fsv.cvut.cz
Konrád Petr, Ing. Ph.D.  K2104941D-1009 petr.konrad@fsv.cvut.cz
Konvalinka Adam, Ing. Ph.D.  K1224581B-526 adam.konvalinka@fsv.cvut.cz
Konvalinka Petr, prof. Ing. CSc., FEng.  K132, K210, VR4306, 8778D-1038 petr.konvalinka@fsv.cvut.cz
Kopálová Michaela, Ing.  K1334565B-877 michaela.kopalova@fsv.cvut.cz
Kopecký Lubomír, RNDr.  K1324823D-s153 kopecky@fsv.cvut.cz
Kopecký Pavel, Ing. Ph.D.  K1247173A-430 pavel.kopecky@fsv.cvut.cz
Kopejska Josef, doc. Ing. CSc.  K9218758C-116 kopejska@fsv.cvut.cz
Kopřiva Miloš, prof. Ing. arch.  K1294759D-2122 milos.kopriva@fsv.cvut.cz
Kopřivová Hana, RNDr.  K1247172A-533 hana.koprivova@fsv.cvut.cz
Kořalka Vojtěch, Ing. arch. Bc.  K127   koralvoj@cvut.cz
Kos Jan, Ing. CSc.  K1354552B-513 jankos@fsv.cvut.cz
Kosíková Eva, Ing.  K129   kosikova.fsv@gmail.com
Kosina Matouš, Ing.  K126   matous.kosina@fsv.cvut.cz
Kosina Vít, Ing.  K122   Vit.Kosina@cvut.cz
Kostelecký Jakub, doc. Ing. Ph.D.  K155 B-922 jakub.kostelecky@fsv.cvut.cz
Košata Pavel  K1234925D-1052 pavel.kosata@fsv.cvut.cz
Košatka Bedřich, doc. Ing. CSc.  K1294714D-2113 kosatka@fsv.cvut.cz
Košatka Pavel, Ing. CSc.  K1334625B-728 kosatkap@fsv.cvut.cz
Košťál Jiří, Ing. Ph.D.  K1354555B-515 jiri.kostal@fsv.cvut.cz
Košťálová Šárka, Ing.  K133   sarka.kostalova@fsv.cvut.cz
Kotas Patrik, doc. Ing. arch.  K1295308D-1102 patrik.kotas@fsv.cvut.cz
Koubková Ilona, Ing. Ph.D.  K1257112A-121 koubkova@fsv.cvut.cz
Koubková Renata, Ing. arch.  K1277938A-819 renata.koubkova@fsv.cvut.cz
Koudelka Petr, Ing. Ph.D.  K1434742B-607 petr.koudelka@fsv.cvut.cz
Koudelka Tomáš, Ing. Ph.D.  K1325326D-2034 tomas.koudelka@fsv.cvut.cz
Koudelová Petra, Ing.  K1324655B-324 petra.koudelova@fsv.cvut.cz
Kovářík Michal, Ing.  K122, K1224720B-519a michal.kovarik@fsv.cvut.cz
Kovaříková Zuzana  K3057949C-122 zuzana.kovarikova@fsv.cvut.cz
Kovářová Jana, Ing.  K3058772B-223 jana.kovarova@fsv.cvut.cz
Kovářová Kateřina, Mgr. Ph.D.  K1354811B-570 katerina.kovarova@fsv.cvut.cz
Kovářová Ludmila, Mgr.  K3755057D-2079 ludmila.kovarova@fsv.cvut.cz
Kozel Jiří, Ing.  K126   jiri.kozel@fsv.cvut.cz
Koždoňová Alena, Bc.  K9348748B-117 alena.kozdonova@fsv.cvut.cz
Kožich Matyáš, Ing.  K1344763B-620 matyas.kozich@fsv.cvut.cz
Krahulcová Olga, Bc. dipl. um.  K1375460B-614 olga.krahulcova@fsv.cvut.cz
Králík Martin, Ing. Ph.D.  K1424678B-827 martin.kralik@fsv.cvut.cz
Kramoliš Filip, Ing.  K1344828B-688 filip.kramolis@fsv.cvut.cz
Krása Josef, doc. Ing. Ph.D.  K1434749B-611 josef.krasa@fsv.cvut.cz
Kraus Miloslav, Ing.  K3059789B-222 miloslav.kraus@fsv.cvut.cz
Kraus Přemysl, Ing.  K1294779D-1092 premysl.kraus@fsv.cvut.cz
Kravcov Alexander, Ing. Ph.D.  K1225461B-531 kravtale@fsv.cvut.cz
Krejčí Jiří, Ing.  K1554653B-806 jirikrejci@fsv.cvut.cz
Krejčí Pavel, doc. RNDr. CSc.  K101, K1014404B-103a Pavel.Krejci@cvut.cz
Krejčí Tomáš, Ing. Ph.D.  K132 D-2029 krejci@fsv.cvut.cz
Krejčiříková Hana, doc. Ing. CSc.  K1374756B-616 krejcirikova@fsv.cvut.cz
Krejsová Jitka, Ing.  K123, K1238754D-1015 jitka.krejsova@fsv.cvut.cz
Kresteš Pavel, Ing.  K128   pavel.krestes@fsv.cvut.cz
Kročák Jaromír, Ing. arch.  K1297195A-724 jaromir.krocak@fsv.cvut.cz
Kroftová Klára, doc. Ing. Ph.D.  K1297189H-208 klara.kroftova@fsv.cvut.cz
Krojová Jana  K311    
Krpata Miroslav  K311    
Kruis Jaroslav, prof. Ing. Ph.D.  K132, K9964580D-2032 jaroslav.kruis@fsv.cvut.cz
Krupička Jan, Ing. Ph.D.  K141   jan.krupicka@fsv.cvut.cz
Krupík Pavel, Ing.  K126 B-468a pavel.krupik@fsv.cvut.cz
Kružík Martin, doc. RNDr. Ph.D.  K1027907A-617 kruzik@fsv.cvut.cz
Kryl Jakub, Mgr.  K135 B-507 jakub.kryl@fsv.cvut.cz
Křeček Josef, doc. Ing. CSc.  K1414672B-821 josef.krecek@fsv.cvut.cz
Křeček Pavel, Ing.  VR   pavel.krecek@fsv.cvut.cz
Křečková Magdalena, Bc.  K137, AS4755B-684b magdalena.kreckova@fsv.cvut.cz
Křemen Tomáš, Ing. Ph.D.  K1544786B-905 tomas.kremen@fsv.cvut.cz
Křišťanová Ludmila, Ing.  K9229771C-s168 ludmila.kristanova@fsv.cvut.cz
Křišťanová Marie, Bc.  K134   marie.kristanova@fsv.cvut.cz
Křivková Iva, RNDr.  K1014471B-307 Iva.Krivkova@cvut.cz
Kříž Karel, Ing. Ph.D.  K1444344D-1071 Karel.Kriz@cvut.cz
Křížová Jana  K311    
Ksandr Karel, Mgr.  VR   karel.ksandr@fsv.cvut.cz
Kubal Tomáš, Ing. arch.  K129    
Kubala Petr, RNDr.  VR   petr.kubala@fsv.cvut.cz
Kubát Jan, Ing.  K133   jan.kubat@fsv.cvut.cz
Kubát Roman, Ing.  K133   roman.kubat@fsv.cvut.cz
Kubeček Petr, Ing.  K122   petr.kubecek@fsv.cvut.cz
Kubíčková Lenka  K9328750B-116 lenka.kubickova@fsv.cvut.cz
Kubíková Zuzana, Ing.  K1344773B-633 zuzana.kubikova@fsv.cvut.cz
Kubínová Romana, Ing.  K143   romana.kubinova@fsv.cvut.cz
Kubiš Petr, Ing.  K1344828B-688 petr.kubis@fsv.cvut.cz
Kucíková Lucie, Ing.  K1324482B-317 lucie.kucikova@fsv.cvut.cz
Kuča Karel, Ing. arch.  K127   karel.kuca@fsv.cvut.cz
Kučera Petr, doc. RNDr. CSc.  K1014466B-303 petr.kucera@fsv.cvut.cz
Kučera Petr, Ing. arch.  K127   petr.kucera.1@fsv.cvut.cz
Kučerová Anna, Ing. Ph.D.  K1325326D-2034 anna.kucerova@fsv.cvut.cz
Kučerová Jana, Ing. CSc.  K1284504B-404 kucerova@fsv.cvut.cz
Kučerová Jitka, Ing. CSc.  K1424610B-710 kucerji@fsv.cvut.cz
Kučerová Markéta, Ing.  K2205519D-1016 marketa.kucerova@fsv.cvut.cz
Kučírek Miroslav  K313, K3134869D-s136 Miroslav.Kucirek@cvut.cz
Kuchař Vít, Bc.  K375, K3759749D-2007 vit.kuchar@fsv.cvut.cz
Kuklík Pavel, prof. Ing. CSc.  K1324486B-320 kuklikpa@fsv.cvut.cz
Kuklík Petr, doc. Ing. CSc.  K1344758B-627 kuklik@fsv.cvut.cz
Kuklíková Anna, Ing. Ph.D.  K1344402B-628 kuklikov@fsv.cvut.cz
Kulmon Pavel, Ing.  K128   pavel.kulmon@fsv.cvut.cz
Kunová Pavla, Ing.  K124   Pavla.Kunova@cvut.cz
Kupec Josef, Ing.  K126   josef.kupec@fsv.cvut.cz
Kupka Jiří, prof. Ing. arch. Ph.D.  K1277927A-830 jiri.kupka@fsv.cvut.cz
Kupková Denisa, Ing. arch.  K127   denisa.kupkova@fsv.cvut.cz
Kuráž Václav, doc. Ing. CSc.  K1434741B-604 kuraz@fsv.cvut.cz
Kurfürstová Alexandra  K1324493B-327 kurfurst@fsv.cvut.cz
Kůrková Eva  K9218765C-112a kurkova@fsv.cvut.cz
Kuříková Marta, Ing. Ph.D.  K1343745B-690 marta.kurikova@fsv.cvut.cz
Kuták Jan, Ing. arch.  K129   jan.kutak@fsv.cvut.cz
Kvasnica Jakub, Ing.  K126   jakub.kvasnica@fsv.cvut.cz
Květová Jana  K1247180A-426 jana.kvetova@fsv.cvut.cz
Kvočák Vincent, prof. Ing. PhD.  VR   vincent.kvocak@fsv.cvut.cz
Zpět na začátekZpět na index

případně zkuste hledání podle kateder

Zpět na:
stránku ČVUT
stránku fakulty

Problémy, připomínky a doporučení směrujte prosím na
webmaster@fsv.cvut.cz
Poslední změna: 07. září 2021, 19:05