Friday 17. September 2021, 14:08:27

ČVUT

České vysoké učení technické v Praze
Fakulta stavební

zpět na stránku ČVUT --- zpět na stránku fakulty

Adresář zaměstnanců

Úplné telefonní číslo má tvar (+420) 22435xxxx - linku xxxx naleznete v tabulce


H

JménoKatedraLinkaMístnostEmail
Hadrbolec Roman  K3755432D-1023 roman.hadrbolec@fsv.cvut.cz
Hájek Karel, doc. Ing. arch. Ph.D.  K1295308D-1102 karel.hajek@fsv.cvut.cz
Hájek Petr, prof. Ing. CSc.  K124, VR7179A-424 petr.hajek@fsv.cvut.cz
Hájek Radek, Ing. Ph.D.  K1334624B-729 radek.hajek@fsv.cvut.cz
Hájková Štěpánka, Ing. arch.  K129   stepanka.hajkova@volny.cz
Hajm Josef  K134   josef.hajm@fsv.cvut.cz
Hála Martin, RNDr. CSc.  K1015449B-105 Martin.Hala@cvut.cz
Hála Petr, Ing. Ph.D.  K2103845D-1014 petr.hala@fsv.cvut.cz
Halounová Lena, prof. Ing. CSc.  K1554952B-808 lena.halounova@fsv.cvut.cz
Hamarová Radmila, Ing.  K9228735C-107 radmila.hamarova@fsv.cvut.cz
Hamata Vladimír, Ing. CSc.  K129, K375, K3759724D-2006 hamata@fsv.cvut.cz
Hampacher Miroslav, doc. Ing. CSc.  K1544790B-911 hampach@fsv.cvut.cz
Hančl Stanislav  K3124930  stanislav.hancl@fsv.cvut.cz
Hančlová Lucie  K1014390B-108 Lucie.Hanclova@cvut.cz
Hánek Pavel, doc. Ing. CSc.  K1544737B-908 hanek@fsv.cvut.cz
Hanuš Jan, Ing.  K155 B-919 jan.hanus@fsv.cvut.cz
Hanušová Dagmar, Ing.  K911, K9117900D-2078c hanusova@fsv.cvut.cz
Hanzalová Lenka, Ing. Ph.D.  K124, K9967149A-727 hanzalov@fsv.cvut.cz
Hanzlová Hana, Ing. CSc.  K1334634B-733 hana.hanzlova@fsv.cvut.cz
Haráková Jitka  K1364639B-219 jitka.harakova@fsv.cvut.cz
Havelka Ctibor, Akad. sochař  K1297901A-734 ctibor.havelka@fsv.cvut.cz
Havelka Jan, Ing. Ph.D.  K2104375D-2016 jan.havelka@fsv.cvut.cz
Havlásek Petr, Ing. Ph.D.  K1325417D-2030 Petr.Havlasek@cvut.cz
Havlíček Tomáš, Ing. Ph.D.  K1364461B-212 tomas.havlicek@fsv.cvut.cz
Havlík Aleš, doc. Ing. CSc.  K1414338D-2092 ales.havlik@fsv.cvut.cz
Havlová Alžběta  K2104331D-1039 alzbeta.havlova@fsv.cvut.cz
Hečková Petra, Ing.  K143 B-775 Petra.Heckova@cvut.cz
Hejcman Richard  K311    
Hejtmánek Petr, Ing. arch. Bc. Ph.D.  K1247151A-630 Petr.Hejtmanek@cvut.cz
Hendrych Jan, ASLA  K1277925A-829b jan.hendrych@fsv.cvut.cz
Herza Jiří, Ing. MSc.  K1353874B-503 jiri.herza@fsv.cvut.cz
Hexnerová Helena, Ing. arch. Ph.D.  K129   helena.hexnerova@fsv.cvut.cz
Hilar Matouš, prof. Ing. M.Sc., Ph.D., CEng., MICE  K135 B-515 matous.hilar@fsv.cvut.cz
Himmel Michal, Ing.  K1224581B-526 Michal.Himmel@cvut.cz
Hladík Martin, Ing.  K1424674B-778 Martin.Hladik@cvut.cz
Hlava Martin, Ing. Ph.D.  K1224621B-530 martin.hlava@fsv.cvut.cz
Hlaváček Michal, prof. Ing. arch.  K1295307D-2112 michal.hlavacek@fsv.cvut.cz
Hlaváčková Jitka, Ing.  K9348744B-120 jitka.hlavackova@fsv.cvut.cz
Hlavatý Jiří, Ing.  K133   jiri.hlavaty@fsv.cvut.cz
Hlůžek Radim, Ing.  K132, K2104498B-380 radim.hluzek@fsv.cvut.cz
Hodač Jindřich, Ing. Ph.D.  K1554650B-805 hodac@fsv.cvut.cz
Hoďánková Renáta, Ing.  K124, K3759716D-2078d renata.hodankova@fsv.cvut.cz
Hodík Štěpán, Ing.  K155   stepan.hodik@fsv.cvut.cz
Hofmannová Alena  K311    
Hofmanová Ivana  K9218759C-116a ivana.hofmanova@fsv.cvut.cz
Holan Jakub, Ing.  K133, AS, AS, AS   jakub.holan@fsv.cvut.cz
Holcman Jakub, Ing.  K1263873B-421 Jakub.Holcman@cvut.cz
Holčapek Ondřej, Ing. Ph.D.  K2104913D-s120 ondrej.holcapek@fsv.cvut.cz
Holešovský Jan, Ing.  K1554792B-919a jan.holesovsky@fsv.cvut.cz
Holoušová Taťana, Ing. CSc.  K1354543B-505 holousova@fsv.cvut.cz
Holubčík Peter, Ing.  K375, K3768789D-2010 peter.holubcik@fsv.cvut.cz
Holubová Barbora, Ing. arch.  K129   barbora.holubova@fsv.cvut.cz
Honsů Alena  K9228716C-109 alena.honsu@fsv.cvut.cz
Hoppanová Jana  K3128741, 4318  jana.hoppanova@fsv.cvut.cz
Hora Vladimír, RNDr. CSc.  K3753202D-1063 hora@fsv.cvut.cz
Horáček Michal, Mgr.  K1247165A-521 michal.horacek@fsv.cvut.cz
Horák Martin, Ing. Ph.D.  K1325417D-2030 Martin.Horak@cvut.cz
Horák Michal  K3759783D-1064 michal.horak@fsv.cvut.cz
Horák Miroslav, Mgr.  K305, K3058749B-222 miroslav.horak@fsv.cvut.cz
Horák Ondřej, Ing.  K1257113A-122 ondrej.horak.1@fsv.cvut.cz
Horák Pavel, Ing.  K210   pavel.horak@fsv.cvut.cz
Horáková Anna, Ing.  K1334623B-723 anna.horakova@fsv.cvut.cz
Horká Hana, Mgr.  K1044825B-263 horka@fsv.cvut.cz
Horká Lenka, Ing. arch.  K129   lenka.horka@fsv.cvut.cz
Horký Filip, Ing. Ph.D.  K1444597B-777 filip.horky@fsv.cvut.cz
Horníček Leoš, Ing. Ph.D.  K1374754B-617, D-1054 leos.hornicek@fsv.cvut.cz
Horníková Kateřina, Ing.  K1334661B-816 katerina.hornikova@fsv.cvut.cz
Hornofová Michaela  K9338730B-159 michaela.hornofova@fsv.cvut.cz
Horská Alena, Ing.  K1334677B-782 alena.horska@fsv.cvut.cz
Horský Martin, Ing. Ph.D.  K1424614B-713 horsky@fsv.cvut.cz
Hořická Jana, Ing. arch. Ing. Ph.D.  K1295067H-208 jana.horicka@fsv.cvut.cz
Hotěk Petr, Bc.  K1237102D-1015 petr.hotek@fsv.cvut.cz
Hotový Martin, Ing. Bc.  K128   martin.hotovy@fsv.cvut.cz
Housa Petr, Ing. arch.  K1297195A-724 petr.housa@fsv.cvut.cz
Housarová Eliška, Ing. Bc.  K155, K1555420B-921 eliska.housarova@fsv.cvut.cz
Housová Mizerová Kamila, Mgr.  K1297195A-740 kamila.housova@fsv.cvut.cz
Hovězák Jan  K305, K315, K9359789B-222 jan.hovezak@fsv.cvut.cz
Hradil Jan, Ing. Ph.D.  K1364922D-2068 jan.hradil@fsv.cvut.cz
Hrachová Simona, Ing.  K210   Simona.Hrachova@cvut.cz
Hrbková Jana, Ing. Ph.D.  K1057138A-339 jana.hrbkova@fsv.cvut.cz
Hrdoušek Vladislav, doc. Ing. CSc.  K1334623B-723 vladislav.hrdousek@fsv.cvut.cz
Hrnčíř František  K1324372D-2023 frantisek.hrncir@fsv.cvut.cz
Hromada Eduard, Ing. Ph.D.  K126, AS3720B-477 eduard.hromada@fsv.cvut.cz
Hruška Pavel, Ing.  K129   pavel.hruska@fsv.cvut.cz
Hrušková Petra, Ing.  K1247177A-426 petra.hruskova@fsv.cvut.cz
Hřebenářová Eliška, Ing.  K1344828B-688 hrebeeli@fsv.cvut.cz
Hůla Miloslav, Ing.  K3759718D-2010 miloslav.hula@fsv.cvut.cz
Hulec Mikuláš, prof. Akad. arch.  K129, VR3982D-2111 mikulas.hulec@fsv.cvut.cz
Hůlka Luboš, Ing.  K3757120B-193 hulka@fsv.cvut.cz
Hušková Olga  K9338723B-161b olga.huskova@fsv.cvut.cz
Zpět na začátekZpět na index

případně zkuste hledání podle kateder

Zpět na:
stránku ČVUT
stránku fakulty

Problémy, připomínky a doporučení směrujte prosím na
webmaster@fsv.cvut.cz
Poslední změna: 09. září 2021, 06:56